BM Alior Bank - Raport Futures

14.02.2019 09:00  Analizy spółek giełdowych
BM Alior Bank - Raport Futures Początkowo wyższe otwarcie środowych notowań dla fw20 dość szybko przygasło przeradzając się w falę mocnego spadku. Na wykresie dziennym kurs FW20 właśnie przełamuje podstawę ponad 3 miesięcznego kanału wzrostowego.

Sygnał zyskuje potwierdzenie we wzroście obrotów. Jednocześnie na wykresie świecowym jest dostrzegalna formacja trójki bessy. Splot tych wskazań jednoznacznie sugeruje dalsze pogłębienie zniżki. Dla FW20 wciąż utrzymuje się podwyższony LOP, ATR lekko odbija z rocznego minimum. Pomijając wcześniejsze kluczowe ekstrema cenowe pierwszy punkt zatrzymania określa zniesienie 38,2% z wcześniejszej fali wzrostowej w obszarze 2296 pkt.

Zobacz także: PKB Polski, PKB Eurolandu

Na wykresie 60-min notowania wybiły się dołem z rozległej formacji podwójnego szczytu. Wysokość formacji oraz linii wybicia określają poziom docelowy w pobliżu 2280-90 pkt. W drugiej połowie wczorajszych notowań była podjęta próba odwrotu, ale pozostała jedynie ruchem powrotnym do linii wybicia z formacji. Na wskaźnikach AT pojawiły się pozytywne dywergencje, jednak nie mają dużych szans potwierdzenia. Zmiana notowań kontraktów terminowych na DAX i SP500 od wczorajszego popołudnia implikuje neutralny początek sesji dla FW20.

W dzisiejszym kalendarium zwracamy uwagę na szacunkowe odczyty PKB w IV kw. dla Polski oraz strefy euro. Poranny raport dla Niemiec wykazał wzrost PKB o 0,6% r/r względem prognoz 0,7% r/r. 

FW20 w układzie dziennymFW20 w układzie 60-minutowym
Zobacz także
: Euro i przemysł Eurolandu

Alior Bank


Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
 
SARE SA, Dariusz Piekarski - Prezes Zarządu, #320 ZE SPÓŁEK   Piłka nożna to nie jest sport, to religia
 

Notowania fw20
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda