BM Alior Bank - Raport Futures

18.03.2019 09:21  Analizy spółek giełdowych
BM Alior Bank - Raport Futures „Trzy wiedźmy” przyniosły mocną zwyżkę na krajowym rynku, zgodnie zresztą z nastrojami wykazywanymi na giełdach zachodnioeuropejskich. Na wykresie dziennym pojawiła się wysoka biała świeca, która pozwoliła na górne wyłamanie z kilkutygodniowego kanału spadkowego. Na MACD pojawił się sygnał kupna, również RSI wybija się w górę.

Na wykresie 60-min widać, że popyt utrzymywał swoją dominację od samego początku sesji. Po lekko wzrostowym otwarciu w kolejnych godzinach kurs FW20 piął się z dużą dynamiką w górę. W tym interwale wyceną dąży do ostatniego szczytu 2379 pkt. Uwagę zwraca mocny przyrost miernika siły trendu ADX i potwierdzenia wcześniejszego wskazania kupna poprzez przebicie w górę linii DM-. Jedynie na fali piątkowej zwyżki wskaźnik RSI zareagował dość gwałtownie wchodząc szybko w strefę wykupienia rynku.

Zobacz także: Brytyjczycy chcą odłożenia Brexitu w czasie. Funt stabilizuje się

Zmiana notowań kontraktów terminowych na DAX i SP500 od piątkowego popołudni implikuje lekko wzrostowy początek sesji dla FW20. W dzisiejszym kalendarium zwracamy uwagę na krajowe dane o bilansie płatniczym oraz inflacji bazowej.

FW20 w układzie dziennym
FW20 w układzie 60-minutowym

Zobacz także: Co się porobiło - bitcoin oazą stabilności


Biuro Maklerskie Alior Bank


Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
 
impact fintech'18: Agnieszka Sygitowicz, Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna SA   Recepta na optymalny portfel konserwatywny oraz agresywny na najbliższe pół roku
 

Notowania DAX
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda