BM Alior Bank - Raport Futures

30.08.2019 09:58  Analizy spółek giełdowych
BM Alior Bank - Raport Futures Sytuacja rynkowa

Czwartkowa sesja przyniosła wzrostowe odreagowanie poprzedzającego spadku. Podstawa wczorajszej świecy była bliska potencjalnej strefy wsparcia określonej wsp. 1,618 z czerwcowej korekty wzrostowej. Na szybszych wskaźnikach AT pojawiły się pozytywne dywergencje jako sygnał możliwego odwrotu. Chociaż środowe załamania istotnie nadwyrężyło podobieństwo do majowego przebiegu sesji, to jednak nie przekreśliło tej koncepcji. Za poprawą nastrojów stało głównie ustabilizowanie nastrojów dla sektora bankowego, na którym obawy o koszty możliwych zmian warunków umów kredytowych w CHF spowodowały silną wyprzedaż na środowej sesji.

W otoczeniu rynków zagranicznych wczorajsze notowania przeważały w zwyżki głównych indeksów. Z perspektywy ostatnich tygodni nadal jest utrzymana podwyższona zmienność notowań, a główne indeksy S&P500 oraz DAX pozostają w fazie szerokiej konsolidacji. Zmiana notowań kontraktów terminowych na te indeksy od wczorajszego popołudnia implikuje lekko wzrostowy początek sesji dla FW20.

W dzisiejszym kalendarium zwracamy uwagę od publikację końcowego raportu o krajowym PKB za II kw. Szybki szacunek sprzed dwóch tygodni wykazał dla danych wyrównanych sezonowo wzrost o 4,1% r/r, teraz będzie można ocenić wpływ poszczególnych komponentów.

Zobacz także: Walka z deficytem w Europie


 
FW20 w układzie dziennym
 
FW20 w układzie 60-minutowym


 
BM Alior Bank 
 
 
Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
 
Bloober Team SA, Piotr Babieno - Prezes Zarządu, #315 ZE SPÓŁEK   Omnichannel przyszłością rynku finansowego
 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda