BM Alior Bank - Raport Rynkowy

30.08.2019 11:26  Analizy spółek giełdowych
BM Alior Bank - Raport Rynkowy W kraju:

Deficyt budżetu po lipcu wyniósł 4,8 mld zł, czyli 16,8% planu i vs. 12 mld zł przewidywanego wykonania w 2019 r.- podał resort finansów w komunikacie. W okresie od stycznia do lipca dochody wyniosły 228,8 mld zł (59% planu), a wydatki 233,5 mld zł (56,1% planu).

W 2020 r. będą w budżecie środki na trzynastą emeryturę – powiedział premier Morawiecki, odpowiadając na pytanie dziennikarza podczas czwartkowej konferencji prasowej w Szwecji.

Zobacz także: Walka z deficytem w EuropieZe świata:


Dziś o 11:00 w strefie euro opublikowana zostanie stopa bezrobocia za lipiec i inflacja HICP za sierpień. Dziś o 14:30 w USA opublikowane zostaną dane o wydatkach i dochodach Amerykanów w lipcu.

Stopy procentowe Europejskiego Banku Centralnego jeszcze nie osiągnęły dolnej granicy – napisała Christine Lagarde, desygnowana na stanowisko prezes EBC, w odpowiedzi na pytania posłów Parlamentu Europejskiego. Lagarde dodała, że EBC dysponuje środkami, by odpowiedzieć na ewentualne spowolnienie gospodarcze.

W mojej ocenie w chwili obecnej nie ma potrzeby wznowienia programu zakupu aktywów netto (QE), biorąc pod uwagę perspektywy inflacyjne - powiedział w czwartek w Amsterdamie członek Rady Prezesów EBC Klaas Knot.


BM Alior Bank


Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
Paweł Szczepanik przedstawia: PROSTE NARZĘDZIA W ANALIZIE TECHNICZNEJ | Analiza techniczna   startupy.tv| Lesław Sierocki, Companion Sp. z o.o.
 


  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda