DM PKO BP: analiza techniczna, wykres dnia - Agroton

23.04.2014 09:22  Analizy spółek giełdowych
WIG20 (Polska)

WIG20 ponownie wczoraj silnie zwyżkował, tworząc na wykresie długą białą œświecę. Indeks przełamał opór w okolicach 2450 i zbliżył się do kolejnego, na poziomie 2465 punktów. Choć na razie jest jeszcze za wczeœnie, by ogłaszać trwały powrót wzrostów, to jednak nie można wykluczyć i takiego scenariusza.S&P 500 (USA)

S&P 500 kolejny raz zwyżkował, przełamując opór na poziomie ostatniego, lokalnego maksimum. Rynek jest już coraz silniej wykupiony, ale na razie brak sygnałów zakończenia ruchu. Zarazem cały czas trudno jednoznacznie opowiedzieć się za trwałym powrotem trendu.AGROTON (Polska)

Wczorajsza sesja przyniosła silny wzrost Agrotonu. Kurs powrócił powyżej przełamanej sesję wczeœniej, długoterminowej linii trendu wzrostowego, pokonując zarazem długą białą œświecą, śœrednioterminową linię trendu spadkowego. Choć inwestycja ma charakter spekulacyjny i wiąże się z wysokim ryzykiem, to jednak potencjał ruchu jest pokaŸźny. W przypadku, kontynuacji wzrostów, jego minimalny zasięg należy szacować na 2,95 zł, ale kurs może sięgnąć 3,43 zł a nawet 3,78 zł.... więcej informacji w załączniku

DM PKO BP

kk

Notowania AGROTON
Notowania WIG20
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda