Lokata "Na dobry start" o oprocentowaniu stałym 2,5% - nowość w ofercie eurobanku

02.05.2018 09:56  Banki
Lokata "Na dobry start" o oprocentowaniu stałym 2,5% - nowość w ofercie eurobanku 1 maja br. eurobank wprowadził do swojej oferty 3-miesięczną lokatę odnawialną z oprocentowaniem stałym w skali roku na poziomie 2,5% dla środków od 200 zł do 50 000 zł. Promocyjna oferta dostępna będzie dla nowych klientów eurobanku do 30 czerwca br.

Terminowe lokaty eurobanku o oprocentowaniu stałym to atrakcyjne formy oszczędzania skierowane do osób poszukujących bezpiecznych rozwiązań finansowych. Aby założyć lokatę „Na dobry start” o oprocentowaniu stałym wynoszącym 2,5% w skali roku, wystarczy zapewnić minimalną  kwotę depozytu w wysokości 200 zł. Maksymalna kwota wpłaty na lokatę wynosi 50 000 zł.


 

 

Lokata terminowa na okres 3 miesięcy

na kwotę 15 000 PLN

 

Przykładowa data założenia lokaty: 02.05.2018

 

 

Oprocentowanie

Kwota odsetek po odjęciu podatku

Lokata “Na dobry start”

2,50%

ok. 74,90 PLNOferta promocyjna lokaty „Na dobry start” dostępna jest od 1 maja do 30 czerwca br. dla nowych klientów  – osób, które przez 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do promocji nie były posiadaczem konta w eurobanku. Dyspozycję otwarcia lokaty można złożyć w dowolnej placówce banku, w serwisie eurobank online lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej eurobanku w terminie 30 dni od dnia otwarcia konta osobistego.

Po upływie okresu trwania lokaty „Na dobry start” odsetki zostaną przekazane na konto klienta i będą do jego dyspozycji, a kapitał lokaty utworzy nowy depozyt na okres 3 miesięcy i będzie nadal procentował. Oprocentowanie odnowionej lokaty wyniesie tyle, ile na standardowej 3-miesięcznej lokacie terminowej o oprocentowaniu stałym otwieranej w placówce eurobanku.

Co ważne, nowi klienci eurobanku mogą jednocześnie skorzystać z oferty rachunku oszczędnościowego Extra Zysk o oprocentowaniu 2,5% w skali roku przez okres trzech miesięcy do kwoty 30 000 zł. Tym samym, w ramach tych dwóch produktów, bank oferuje klientom oprocentowanie w wysokości 2,5% dla środków do łącznej kwoty 80 000 zł.

Po okresie trzech miesięcy Ci z klientów, którzy zdecydują się na aktywne korzystanie z konta osobistego mają również możliwość skorzystania z oferty specjalnej rachunku oszczędnościowego Extra Zysk o oprocentowaniu 1,4% w skali roku dla przelewających wynagrodzenie na konto w eurobanku.


Euro Bank S.A.


  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

finanse_osobiste