Nowoczesna bankowość - dlaczego opłaca się z niej korzystać?

14.01.2019 18:24  Banki
Nowoczesna bankowość - dlaczego opłaca się z niej korzystać?
Finanse osobiste w telefonie? Dla większości nowoczesnych klientów banków to codzienność. Bankowość mobilna stała się niezmiernie popularna i jednocześnie atrakcyjna. Konto przez internet to już coś oczywistego, a swoje pięć minut mają jego mobilne wersje. Zakładasz konto bankowe i zastanawiasz się nad ofertą pod tym względem? Zobacz, dlaczego warto postawić na innowacyjne rozwiązania!


Brak gotówki bądź karty? Żaden problem!

Ile razy zdarzyło ci się wyjść z domu i zapomnieć portfela, a potem nie móc zapłacić za zakupy? No właśnie. Gdy decydujesz się na bankowość mobilną, tego typu problem przestaje istnieć. Wszystko dzięki temu, że za transakcje możesz płacić telefonem. Co więcej, możesz także swobodnie wybierać pieniądze z bankomatu bez użycia karty. Aplikacja mobilna danego banku, czyli konto osobiste, a raczej cały bank w telefonie to także możliwość zapłaty za zakupy przez internet.

Wygodna kontrola domowych finansów

Konto osobiste to rachunek bankowy, z którego korzystamy najczęściej. Codzienne zakupy, opłaty, planowane bądź nieplanowane przyjemności… Bez szybkiego dostępu do stanu konta nietrudno stracić panowanie nad domowym budżetem. Zakładając konto bankowe i decydując się na korzystanie z aplikacji mobilnej, zyskujesz sporo profitów w tej kwestii. Za pomocą dosłownie paru kliknięć możesz monitorować stan swojego domowego budżetu, przeglądać ostatnie transakcje czy sprawdzić, ile pieniędzy wydałeś na poszczególne przyjemności. Bez weryfikacji salda rachunku w bankomacie, placówce bankowej czy nawet za pomocą bankowości internetowej – z mobilną odsłoną banku to znacznie prostsze!

Korzystanie z aplikacji mobilnej banku niemal zawsze jest także zupełnie darmowe – to kolejny powód, który powinni wziąć pod uwagę rozsądni i nowocześni klienci bankowości!

Nowy wymiar przelewów dla wygodnych

Bankowość internetowa sprawiła, że wykonywanie przelewów za pomocą strony internetowej banku stało się szalenie wygodne. Jak się jednak okazuje, można jeszcze prościej! Wybierając bankowość mobilną, masz możliwość przelewania pieniędzy na konto bankowe drugiej osoby, nawet jeśli nie znasz numeru rachunku. Ciąg trudnych do zapamiętania cyfr nie jest ci już do niczego potrzebny. Wystarczy, że znasz numer telefonu komórkowego odbiorcy zarejestrowanego w BLIK i również korzystasz z tego rodzaju płatności. Proste i szalenie wygodne, prawda? Tego typu szybkie płatności działają oczywiście w obydwie strony. Z powodzeniem ty, jako osoba korzystająca z bankowości mobilnej, możesz odbierać przelewy od drugiej osoby z poziomu telefonu. Tego typu szybkie transakcje mogą się okazać przydatne chociażby na nieplanowanych zakupach!

Atrakcyjne oferty dla wybranych

Jeśli porównasz obecne oferty kont z bankowością mobilną na rynku, na pewno znajdziesz wśród nich te, które proponują klientom atrakcyjne możliwości dodatkowe. Specjalnie oprocentowana lokata czy zniżki w znanych sklepach to tylko niektóre z tego typu rozwiązań. Korzystając z bankowości mobilnej, możesz więc nie tylko stawiać na wygodę, ale i w prosty sposób oszczędzać pieniądze.

Do wszelkich ofert specjalnych będziesz mieć dostęp z poziomu telefonu. Co więcej, to właśnie przez telefon skorzystasz z nowoczesnych rozwiązań. Koniec ze staniem w kolejkach w placówce bankowej czy przeszukiwaniem kilku stron internetowych w celu znalezienia najlepszej opcji. Otwierając się na bankowość mobilną, otwierasz się na nowe możliwości. Daj się namówić na rozsądne korzystanie z najnowszych technologii. Doceń ogromną wygodę i przekonaj się, że bank w telefonie to opcja także dla ciebie!

 


  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


finanse_osobiste