Jesteś w: Strona główna » Biznes

Sodexo rozpoczął współpracę z siecią Hebe z Grupy Jeronimo Martins

13.11.2019 15:38  Biznes
Sodexo rozpoczął współpracę z siecią Hebe z Grupy Jeronimo Martins Sodexo Benefits and Rewards Services Polska rozpoczął współpracę z siecią drogerii kosmetycznych Hebe z Grupy Jeronimo Martins, podała spółka. Płatności za produkty w sieci Hebe mogą być realizowane za pomocą kart i kuponów Sodexo we wszystkich sklepach Hebe w Polsce.

"Nasza współpraca z Hebe, jedną z najszybciej rozwijających się sieci drogerii w Polsce, jest odpowiedzią na prośby użytkowników produktów Sodexo, które przekazywali nam w badaniach satysfakcji" - powiedziała dyrektor w Sodexo Benefits and Rewards Services Polska Karolina Karolczak, cytowana w komunikacie.

Posiadacze kart i bonów Sodexo będą mogli realizować zakupy we wszystkich sklepach sieci Hebe (232 sklepów według stanu na 25.10.2019) w całej Polsce, korzystając z kompleksowej oferty kosmetyków i dermokosmetyków drogerii. Karty Sodexo umożliwiają zakupy w nowym sklepie internetowym sieci Hebe, podano także.

"Cieszymy się, że grono klientów Hebe powiększa się o posiadaczy Kart i Kuponów Sodexo. Produkty Sodexo dodatkowo upoważniają do ciekawych promocji i zakupów w sieci Hebe w konkurencyjnych cenach. Nasz szeroki asortyment, wysokiej jakości kosmetyki i dermokosmetyki, produkty często dostępne jedynie w naszych drogeriach są także ciekawym pomysłem na prezenty świąteczne i noworoczne, dlatego przewidzieliśmy specjalne promocje dla posiadaczy bonów i kart Sodexo" - powiedziała dyrektor działu marketingu w Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja Sp. z o.o. Magdalena Mularuk, cytowana w komunikacie.

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011 r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce.

Źródło: ISBnews

Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
 
Albert "Longterm" Rokicki, #122 PYTANIA DO LONGTERMA (07.11.2019)   Paweł Szczepanik przedstawia: DAY TRADING NA DAX | Analiza techniczna
 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

  • O, a mi się wydawało że bony sodexo już były w Biedronce, ale możliwe że się mylę. Tak czy siak - dobry pomysł.

    ~prop-trading.pl   (14 listopada o 11:11)   Zgłoś spam
    Oceń komentarz:
    50%

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes