Grupa Azoty
PARTNER
SERWISU

Bouygues Immobilier Polska wprowadził do ofert os. Soleil de Malta w Poznaniu

08.11.2018 12:14  Budownictwo
Bouygues Immobilier Polska wprowadził do ofert os. Soleil de Malta w Poznaniu Bouygues Immobilier Polska wprowadził do sprzedaży osiedle Soleil de Malta w Poznaniu przy ul. Milczańskiej, podała spółka. Prace budowlane rozpoczną się w 2019 roku. Planowany termin oddania budynku do użytku przewidywany jest na rok 2021.

"Na inwestycję Soleil de Malta składają się dwa 5-piętrowe budynki, w których znajdzie się łącznie 316 mieszkań o funkcjonalnych rozkładach - od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe o metrażach od 25 do 128 m2" - czytamy w komunikacie.

Soleil de Malta to trzecia inwestycja Bouygues Immobilier Polska w Poznaniu, podano również.

"Nasza nowa poznańska inwestycja znajdzie swoich nabywców zarówno wśród klientów planujących zakup pierwszego mieszkania, jak i tych, którzy chcą przeprowadzić się do nieco większego i komfortowego apartamentu w dobrze skomunikowanej z centrum dzielnicy" - powiedział dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Bouygues Immobilier Polska Krzysztof Foder, cytowany w materiale.

Bouygues Immobilier Polska to rodzinna firma deweloperska o zasięgu międzynarodowym, obecna w Polsce od 2001 roku. Do dzisiaj spółka zrealizowała 32 inwestycje mieszkaniowe, w których nabywców znalazło 5 000 lokali mieszkalnych. W 2017 r. sprzedała w Polsce 900 mieszkań.

ISBnews

 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes