Dom Development wprowadził do oferty 160 lokali w ramach Apartamentów Ogrodowa

24.01.2019 10:25  Budownictwo
Dom Development wprowadził do oferty 160 lokali w ramach Apartamentów Ogrodowa Dom Development wprowadził do sprzedaży 155 apartamentów i 5 lokali usługowych w ramach inwestycji Apartamenty Ogrodowa przy ulicy Ogrodowej 31 w Warszawie, podała spółka. Przekazanie kluczy planowane jest na IV kwartał 2020 roku.

"Chcieliśmy stworzyć mieszkańcom przestrzeń do życia o wysokiej jakości i zapewnić maksymalnie wygodę mieszkania w samym sercu miasta. Nasi klienci znajdą tu wszystko to, czego oczekują od wymarzonego domu. Nowoczesna architektura, funkcjonalne apartamenty, sąsiedztwo historycznej zabudowy i najnowszych centrów biznesowych" - powiedział prezes Jarosław Szanajca, cytowany w komunikacie.
 
Zobacz także: Wolumeny sprzedaży mieszkań pozostaną wysokie w 2019 r.

Budynek powstaje na warszawskiej bliskiej Woli, u zbiegu ulic Ogrodowej i Żelaznej. Będzie powiązany gabarytowo z sąsiednimi kamienicami, stąd jego bardzo zróżnicowana wysokość od 5 do 12 pięter. Założeniem projektu było stworzenie budynku, który nie zaburzy estetyki istniejącej w sąsiedztwie zabudowy. Od ulicy Żelaznej osiągnie wysokość 10 pięter, a od strony ul. Ogrodowej od 5 do 12. Na szczycie budynku znajdą się dwupoziomowe penthouse'y. Wzdłuż ulicy Ogrodowej budynek obniży się do 5 pięter, przyjmując wysokość sąsiedniej kamienicy. Na parterze budynku zaprojektowano lokale usługowe, odtwarzając zatraconą niegdyś handlową przestrzeń miejską, podano również.

Zobacz także: Dom Development sprzedał 1 006 lokali, przekazał 1 604 w IV kw. 2018 r.

"W ofercie znajduje się 155 apartamentów o zróżnicowanych metrażach i 5 lokali usługowych. Apartamenty typu studio i te o mniejszych metrażach od 27 m2 do 51 m2 stanowią dwie trzecie oferty sprzedażowej" - czytamy dalej.

Dom Development - jeden z największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce - jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2006 roku.

ISBnews

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes