Echo Inv. wprowadził do oferty 102 mieszkania w ramach 2 inwestycji we Wrocławiu

25.10.2018 10:51  Budownictwo
Echo Inv. wprowadził do oferty 102 mieszkania w ramach 2 inwestycji we Wrocławiu Echo Investment wprowadził do sprzedaży 53 mieszkania w ramach III etapu osiedla Grota 111 oraz 49 mieszkań w ramach projektu Ogrody Graua, podała spółka. Obie inwestycje znajdują się we Wrocławiu.

"Osiedle Grota 111 to doskonałe miejsce na start nowego etapu życia: dla młodych ludzi zakładających rodziny, specjalistów stawiających na mobilność, którzy szukają dobrze zlokalizowanego i zaprojektowanego miejsca dla siebie i swoich najbliższych. Wychodząc im naprzeciw, uruchomiliśmy trzeci i zarazem ostatni etap tej inwestycji" - powiedział dyrektor sprzedaży w Echo Investment Dawid Wrona, cytowany w komunikacie.

Apartamenty Ogrody Graua powstają w rejonie ulic Czerwonego Krzyża i Gdańskiej. Do sprzedaży trafiło 49 apartamentów o powierzchni od 35 do 137 m2, podano również.

Echo Investment jest polskim deweloperem, który realizuje inwestycje w trzech sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowym oraz biurowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na GPW. 

ISBnews

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes