Fresenius Kabi Polska buduje kolejną halę w zakładzie na terenie ŁSSE w Kutnie

22.10.2018 09:56  Budownictwo
Fresenius Kabi Polska buduje kolejną halę w zakładzie na terenie ŁSSE w Kutnie Fresenius Kabi Polska rozpoczął budowę kolejnej hali w ramach inwestycji w zakład produkcyjny w Kutnie na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (ŁSSE), podała firma.

"Spółka rozpoczęła budowę kolejnej hali produkcyjnej, w której, w kolejnych etapach, zainstalowane zostaną nowoczesne linie produkcyjne. Projekt zakłada również modernizację oraz rozbudowę obecnie istniejącego laboratorium kontroli jakości, a także inwestycje w nowoczesne pomieszczenia socjalne dla pracowników" - czytamy w komunikacie.

"Rozwój firmy w ramach Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej to szereg możliwości, które systematycznie wdrażamy w ramach modernizacji naszej firmy. Wykorzystujemy potencjał regionu i tworzymy nowe miejsca pracy. Stawiamy na zadowolenie zatrudnionych u nas specjalistów, dlatego prowadzimy również działania mające na celu unowocześnienie zaplecza socjalnego" - powiedział dyrektor Wytwórni Płynów Infuzyjnych Fresenius Kabi Polska w Kutnie Krzysztof Strękowski, cytowany w materiale.

Spółka do 31 stycznia 2020 r. zainwestuje co najmniej 100,4 mln zł oraz zwiększy liczbę zatrudnionych osób o 45 pracowników, przypomniano także.

Fresenius Kabi Polska to największy w Polsce producent płynów infuzyjnych.

ISBnews

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes