Ronson ma pozwolenie na użytkowanie II etapu os. Miasto Moje w Warszawie

27.02.2019 11:28  Budownictwo
Ronson ma pozwolenie na użytkowanie II etapu os. Miasto Moje w Warszawie RONSON Development uzyskał pozwolenie na użytkowanie II etapu osiedla Miasto Moje na warszawskiej Białołęce i rozpoczął przekazywanie lokali mieszkańcom, podała spółka.

"W ramach drugiego etapu osiedla Miasto Moje powstały dwa budynki liczące łącznie 148 lokali. Większość z nich została sprzedana jeszcze na etapie budowy. W ofercie pozostało zaledwie kilkanaście ostatnich mieszkań" - czytamy w komunikacie.

Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie umożliwiło rozpoczęcie przekazywania lokali klientom. Oznacza to, że znaczące przychody z tej części projektu Ronson Development rozpozna już w wynikach finansowych za I kwartał tego roku, podano również. 

Zobacz także: Ronson Development pozyskał 32,3 mln zł z prywatnej oferty obligacji

"Miasto Moje to jeden z naszych bestsellerów. W ukończonym w ubiegłym roku pierwszym etapie osiedla wszystkie z ponad 190 mieszkań zostały już dawno wyprzedane. W drugim etapie sprzedaliśmy już natomiast ponad 130 lokali, czyli 90% oferty, a w ramach przedsprzedaży III etapu, którego budowę rozpoczniemy niebawem, zawarliśmy już blisko 30 umów rezerwacyjnych" - powiedział członek zarządu i dyrektor sprzedaży Ronson Development Andrzej Gutowski, cytowany w komunikacie.

Osiedle powstaje przy ul. Marywilskiej 62. Docelowo będzie liczyć około 1 500 lokali. Jest to dotychczas największa inwestycja Ronson Development i zarazem jedna z najbardziej kompleksowych - Miasto Moje zostało zaprojektowane w taki sposób, aby mieszkańcy mogli zaspokoić większość swoich codziennych potrzeb na terenie osiedla, podsumowano.

Zobacz także: Akcjonariusze Ronsona zgodzili się na buy-back do 2,5 mln akcji kosztem 2 mln zł

Ronson to spółka deweloperska notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2018 r. sprzedała 773 lokali.

ISBnews

  Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
PODSUMOWANIE ROKU 2018 (DEWELOPERZY): Mateusz Mucha, DM Navigator   Wiadomości z Rynku Nieruchomości, odcinek 9: Konrad Okła (18.01.2019)
 

Notowania RONSON
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes