Unibep zwiększył wartość umowy na zakład dla Animex Foods do 50,3 mln zł netto

22.10.2018 08:07  Budownictwo
Unibep zwiększył wartość umowy na zakład dla Animex Foods do 50,3 mln zł netto Unibep zawarł z Animex Foods K3 kolejny aneks do umowy o roboty budowlane w ramach inwestycji pn. "Budowa zakładu uboju i rozbioru drobiu" realizowanej w miejscowości Koryta w województwie łódzkim, mocą którego rozszerzono zakres przedmiotu dotychczasowej współpracy, a w konsekwencji wynagrodzenie Unibepu uległo zwiększeniu o kwotę ok. 27,3 mln zł netto i wynosi łącznie ok. 50,3 mln zł netto, podała spółka.

"Na podstawie aneksu zamawiający udzielił również emitentowi zaliczki w kwocie ok. 7,7 mln zł netto, na zabezpieczenie której spółka wystawi stosowną gwarancję" - czytamy w komunikacie.

Zakończenie realizacji prac objętych współpracą z zamawiającym, z uwzględnieniem treści aneksu, zaplanowano na I kwartał 2019 r., podano również.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. W 2017 r. miała 1 629 mln zł skonsolidowanych przychodów.

ISBnews

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes