"W ciągu najbliższych dwóch lat chcielibyśmy wyprodukować co najmniej dwa duże tytuły." Relacja z czatu z Krzysztofem Królem wiceprezesem i współtwórca 7LEVELS.

08.01.2019 13:00  Czaty inwestorskie

W poniedziałek 4 czerwca 2018 r. o godzinie 12:30 odbył się czat inwestorski z udziałem Krzysztofa Króla współtwórcy i Wiceprezesa 7LEVELS.
Od ponad dekady zawodowo związany z branżą gamedev. Specjalista rynku gier video ze szczególnym zainteresowaniem obserwujący segment Nintendo. W spółce pełni funkcję Project Managera oraz Marketing Managera.


7LEVELS to niezależny deweloper gier wideo specjalizujący się w grach platformowych. Krakowskie studio koncentruje się na tytułach skierowanych przede wszystkim do fanów platform Nintendo, firmy, której konsole sprzedają się w kilkudziesięciomilionowych nakładach na trzech głównych rynkach: amerykańskim, japońskim i Europy Zachodniej. To czyni go jednym z nielicznych niezależnych producentów gier o takiej specjalizacji w Europie. Najnowszy tytuł 7LEVELS, „Castle of Heart”, jest platformowa%u0328 gra%u0328 akcji. Tytuł zadebiutował w pierwszym kwartale 2018 roku jako ekskluzywna gra na hybrydowa%u0328 konsole%u0328 Nintendo Switch. Pod koniec ubiegłego roku spółka rozpoczęła prace nad kolejnym autorskim projektem. W najbliższym czasie akcje spółki trafią do obrotu giełdowego na rynku NewConnect.

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com
podstrony