Fondy - rewolucyjny system płatności dedykowany sklepom internetowym

17.12.2018 11:09  E-commerce
Fondy - rewolucyjny system płatności dedykowany sklepom internetowym Nadeszły czasy, gdzie każdy przedsiębiorca działający w Sieci i właśnie tam oferujący swoje produkty oraz usługi musi zadbać o dostarczenie swoim klientom możliwości bezgotówkowego rozliczania transakcji. Jeżeli zależy Państwu na zaufaniu oraz pełnej satysfakcji klienta, warto łaskawym okiem spojrzeć na innowacyjny system obsługi płatności, jakim bez wątpienia jest Fondy.

Fondy to platforma obsługująca płatności oraz gwarantująca autoryzację transakcji. W kilku słowach powiedzieć można, iż jest to system płatności dający klientom możliwość bezpiecznej oraz błyskawicznej finalizacji transakcji zawartych w Internecie. Dzięki Fondy możliwa jest obsługa płatności jednorazowych, wielokrotnych i błyskawicznych. Również sprzedawca czerpie korzyści z jego implementacji, jako że może on w pełni spersonalizować stronę serwisu lub sklepu odpowiadającą za rozliczanie zakupów jak również – zautomatyzować dokonywane zwroty. Warto w tym miejscu nadmienić, że te ostatnie realizowane są w mgnieniu oka, a po pozytywnym ich rozpatrzeniu, określona suma zwracana jest klientowi na konto, z którego dokonał zakupu.
 


Klienci korzystający z usług konkurencyjnych platform lub też rozliczający się przy wykorzystaniu przelewów tradycyjnych muszą liczyć się z faktem, że ich płatność może być przetwarzana przez kilka godzin lub nawet dni. Fondy zapewnia błyskawiczny przelew środków na konto. Co więcej, możliwe jest jeszcze lepsze dostosowanie strony płatności w taki sposób, aby pełniej wpasowała się ona w specyfikę witryny lub w preferencje użytkowników. Fondy nie przenosi dodatkowo użytkownika na zewnętrzną stronę celem finalizacji transakcji, a więc nie rozprasza i pozwala szybciej dokonać zakupu

Kluczowa rola urządzeń mobilnych

Z badania Deloitte przeprowadzonego w roku 2017 wynika, że obywatele naszego kraju na surfowanie po Internecie poświęcają dziennie nawet sześć godzin, z czego znaczną część tego czasu informacje i oferty sprzedażowe przeglądają z poziomu komputerów klasy PC oraz laptopów (4,4 godziny). Niemnie jednak, coraz większą rolę w tym procesie odgrywać zaczynają telefony nowej generacji i tablety (1,3 godziny), natomiast tendencja wzrostowa utrzymuje się, a więc warto więcej uwagi poświęcić odpowiedniej obsłudze zakupów dokonywanych przez klientów mobilnych. Fondy umożliwia dokonanie płatności przy pomocy dedykowanego przycisku lub odnośnika – obydwie te metody są obsługiwane przez urządzenia z systemami operacyjnymi iOS oraz Android. Co równie ważne, każdą z nich właściciel sklepu lub witryny może dowolnie spersonalizować.


Popularna marka już w Polsce

Fondy jest międzynarodową marką, która to zyskała ogromną popularność głównie dzięki obsłudze rozlicznych systemów płatności obecnych na rynku. Dzięki wykorzystaniu opisywanej platformy klient może zapłacić za zakup przy pomocy kart Visa, Visa Electron, Mastercard oraz Maestro, niezależnie od tego w jakim kraju na świecie się obecnie znajduje. Platforma jest także w pełni kompatybilna z Qiwi, Yandex, Privat24, przelewami tradycyjnymi, systemami, PayPal, SEPA i Swift oraz umożliwia realizację transakcji gotówkowych obsługiwanych przez banki ukraińskie, rosyjskie i europejskie. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby klient zdecydował się na płatność ratalną, kredytowaną, czy też Direct Debit. Wszystkie te metody płatności dostępne są z poziomu jednej, uniwersalnej i innowacyjnej platformy!

Fondy – pełna integracja z CMS

W Polsce na pierwszym miejscu pod względem popularności nieprzerwanie od kilku lat gości moduł CMS jakim jest WordPress. Jeżeli Państwa witryna lub sklep oparte są właśnie o tego typu technologię, możemy zagwarantować, że Fondy będzie idealnym rozwiązaniem jeżeli chodzi o obsługę płatności. Zachęcamy także do zaznajomienia się ze szczegółową listą aż 28 modułów CMS, które to są w pełni kompatybilne z platformą Fondy. Warto w tym miejscu nadmienić, że zarówno wgranie jak i konfiguracja wtyczki zajmuje maksymalnie pięć minut, nawet jeżeli nigdy nie mieliśmy styczności z tego typu płatnościami.


Jeszcze więcej możliwości

Na uwagę zasługują również dwie dodatkowe funkcje, których ze świecą szukać można w konkurencyjnym oprogramowaniu do obsługi płatności, a mowa tu o funkcjonalnościach fakturowanie online i kalendarz płatności.

Każdy przedsiębiorca, który działa w branży od co najmniej kilku miesięcy zapewne doskonale zdaje sobie sprawę, jak ogromną bolączką potrafią być faktury. Już teraz nie muszą Państwo wystawiać faktur samodzielnie, jako że zadba o to prosty w obsłudze formularz zaimplementowany we Fondy. Zgodnie z obietnicami zawartymi na stronie internetowej, moduł ten zajmie się wszystkim, a więc realizacją płatności, wysłaniem klientowi powiadomienia o jej statusie, dostarczeniem potwierdzenia finalizacji transakcji oraz obsługą ewentualnych zwrotów, dzięki czemu Państwo będą mogli skupić się w pełni na maksymalizacji zysków.

Kalendarz płatności zapewne przypadnie do gustu szczególnie przedsiębiorcom oferującym usługi dostępne w abonamencie, jak ma to miejsce na przykład w przypadku szkół językowych. Doskonale wiadomo, że w natłoku obowiązków klient może zapomnieć o uiszczeniu płatności, jednakże dzięki opcji płatności cyklicznych kalendarza Fondy, odpowiednia suma będzie pobierana z konta w regularnych odstępach czasu, a więc nie będzie mowy o opóźnieniach.

Kilka słów podsumowania

Dzięki rozlicznym innowacyjnym, a w niektórych przypadkach nawet rewolucyjnym rozwiązaniom, platforma Fondy może zyskać na przestrzeni kolejnych lat jeszcze większą popularność i dotrzeć do szerszej grupy odbiorców. Ogromnym jej plusem z punktu widzenia sprzedawców jest możliwość pełnej personalizacji strony płatności.



  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com
biznes