MUST HAVE - profesjonalna strona internetowa

26.08.2014 14:26  E-marketing
Dziś nie wyobrażamy sobie świata bez Internetu. Każda firma, która myśli o sukcesie, aby zaistnieć i przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów, musi być widoczna w sieci, wyróżniać się na tle konkurencji. Dlatego tak ważna jest profesjonalna strona internetowa, która stanie się nie tylko wizytówką firmy, ale także narzędziem pomagającym w pozyskiwaniu nowych klientów oraz ważnym elementem budowania dobrego wizerunku.Inwestycja w wizerunek w sieci


Poprzez strony internetowe każdy biznes z łatwością dociera do potencjalnego klienta. Jednak trzeba pamiętać, że klient w dzisiejszych czasach, jest coraz bardziej wymagający, a dzięki szerokiemu dostępowi do wszelakich informacji, wie czego chce, jest dociekliwy i oczekuje należytej obsługi oraz wzajemnej komunikacji. Niełatwo sprostać tym wszystkim zadaniom, a co za tym idzie zatrzymać klienta na dłużej. Toteż niezwykle istotną sprawą jest posiadanie dobrze zaprojektowanej i odpowiednio dobranej do rodzaju działalności, a także branży, stworzonej przez fachowców - strony internetowej. Bowiem sukces firmy w dużej mierze zależy od tego, co i w jaki sposób, umieści się na stronie www.

Profesjonalna strona internetowa to inwestycja, która na pewno przyniesie niemałe korzyści, pozytywnie wpłynie na wizerunek firmy i sprawi, że klient chętniej będzie wracał, a może nawet przekaże pochlebne opinie dalej. Strona www to także wizytówka firmy, pierwszy kontakt z klientem, dlatego powinna być dopracowana i przemyślana.

Specjalista od projektowania i tworzenia

Projektowanie i tworzenie stron internetowych nie jest prostym zadaniem, dlatego najlepiej zostawić je ekspertom. Jest wiele firm specjalizujących się w tej dziedzinie, jednak przy wyborze tej odpowiedniej, warto zwrócić uwagę na bogate doświadczenie oraz dotychczasowe projekty i realizacje, a także opinie i referencje instytucji współpracujących, gdyż od tego zależy, czy strona będzie przygotowana ze szczególną dbałością o najdrobniejsze detale, które mogą potem zaważyć na wizerunku danego biznesu. Taką firmą jest Web24, która działa na rynku od 2005 roku i ma na swoim koncie ponad 500 zrealizowanych projektów o różnym poziomie technologicznym, a także cieszy się uznaniem wielu firm i instytucji, o czym może świadczyć nominacja do nagrody "Pomorski Gryf Gospodarczy" w 2010 roku.

Dobra strona, czyli jaka?

Dobrze zaprojektowana strona internetowa powinna być estetyczna, ciekawa oraz dostarczać niezbędne informacje, a także wyróżniać się wśród konkurencji. Powinna również cieszyć oko odbiorcy i wywierać pozytywne wrażenie oraz być unikatowa, idealnie dostosowana do potrzeb i wymagań danej firmy oraz prosta i intuicyjna w obsłudze dla użytkownika. Tak właśnie tworzy firma Web 24, która oprócz projektowania stron www posiada w pakiecie swoich usług cały szereg działań uzupełniających, niezbędnych do prawidłowego działania strony internetowej, jednym z nich jest optymalizacja witryny pod kątem popularnych wyszukiwarek, zarówno treści publikowanych w serwisie jak i kodu strony. Działania te pomogą osiągnąć wysokie pozycje w wynikach, co skutecznie napędzi ruch na stronie.

Kolejnym ważnym elementem wykorzystywanym przez Web24, jest projektowanie strony w technologii Responsive Web Design (RWD), czyli tak, aby automatyczne dopasowywała się ona do różnego rodzaju urządzeń mobilnych, dzięki czemu na wszystkich aparatach będzie wyglądała tak samo. Następnym znaczącym czynnikiem przy zakładaniu serwisu, jest analiza ruchu i wykrywanie istotnych zmian parametrów tej witryny, co zapewnia cenną wiedzę, ułatwia pracę i umożliwia szybką reakcję, a także lepszą obsługę strony.

Web24 ściśle współpracuje ze zleceniodawcą, uwzględnia jego potrzeby i oczekiwania oraz służy radą i fachową pomocą już na samym etapie projektowania. Natomiast po wdrożeniu strony www monitoruje ją, na bieżąco aktualizuje i rozwija. Web24 opracowała cały proces projektowania stron internetowych, który pozwala na stworzenie bardziej wydajnego planu tworzenia i działania zarówno przy małych projektach, jak i przy skomplikowanych i długotrwałych realizacjach.

Inwestycja w zysk

Jeżeli zatem zależy nam na pozytywnym wizerunku naszej firmy i profesjonalnym podejściu do klienta, a co za tym idzie, na zwielokrotnieniu zysków naszej firmy, przy tworzeniu strony internetowej najlepiej skorzystać z usług doświadczonych ekspertów z Web24, którzy w swej pracy wykorzystują najnowocześniejsze standardy technologiczne oraz wszelkie dostępne narzędzia, najnowsze trendy, najlepsze rozwiązania internetowe, a także techniki usability. Zaufało im wiele znanych firm, m.in. Stena Line, Wydawnictwo Szkolne PWN, czy Fundacja Marka Kamińskiego, które powierzyły Web24 współtworzenie oraz kreowanie dobrego wizerunku swojej marki.


  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes