Grupa Azoty
PARTNER
SERWISU

W aukcjach OZE w październiku nie wybrano ofert

24.10.2018 08:49  Energetyka
W aukcjach OZE w październiku nie wybrano ofert W aukcjach na sprzedaż energii elektrycznej z odnawialnych źródeł (OZE) przeprowadzonych 17,18 i 19 października br. nie wybrano żadnej z ofert z uwagi niezłożenia wymaganej liczby ofert, spełniających warunki określone w przepisach ustawy o odnawialnych źródłach energii, podał Urząd Regulacji Energetyki (URE). 

"Aukcja zwykła na sprzedaż energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii oznaczona jako: 'AZ/1/2018', przeprowadzona w dniu 17 października 2018 r., nie została rozstrzygnięta z powodu niezłożenia wymaganej liczby ofert, spełniających warunki określone w przepisach ustawy o odnawialnych źródłach energii" - podano w komunikacie.

"Aukcja zwykła na sprzedaż energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii oznaczona jako: 'AZ/2/2018', przeprowadzona w dniu 18 października 2018 r., nie została rozstrzygnięta z powodu niezłożenia wymaganej liczby ofert, spełniających warunki określone w przepisach ustawy o odnawialnych źródłach energii" - czytamy również.

"Aukcja zwykła na sprzedaż energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii oznaczona jako: 'AZ/3/2018', przeprowadzona w dniu 19 października 2018 r., nie została rozstrzygnięta z powodu niezłożenia wymaganej liczby ofert, spełniających warunki określone w przepisach ustawy o odnawialnych źródłach energii" - czytamy dalej.

W dniach 17, 18 i 19  października 2018 r., zgodnie z ogłoszeniem prezesa URE z dn. 13 września br. przeprowadzono 3 aukcje na sprzedaż energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii. 

ISBnews

 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

  • warto inwestować w OZE, to nasza przyszłość, szkoda, że Polacy są tak mało uświadomieni na ten temat :(. Mimo wszystko uważam, że coraz więcej w naszym kraju jest inwestycji w panele fotowoltaiczne. Ja mam od oze-biomar panele od tego roku. Liczę na oszczędności już niebawem.

    ~Tomasz   (1 listopada 2018 o 17:55)   Zgłoś spam
    Oceń komentarz:
    50%

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes