Kto ma szansę na jedną z trzynastu statuetek Loan Magazine Awards 2015?

18.01.2016 16:56  Finanse
Tylko 13 statuetek i aż 67 kandydatów do ich zgarnięcia. Poznaliśmy pełną listę nominowanych do Loan Magazine Awards 2015 – nagród przyznawanych przedstawicielom rynku pożyczek pozabankowych oraz ich partnerom za wkład wniesiony w rozwój i promocję tej branży w ubiegłym roku. Zwycięzców plebiscytu poznamy 11 lutego 2016 roku podczas uroczystej gali we Wrocławiu.

Nominacje dla instytucji  pożyczkowych i nie tylko

Dokładnie miesiąc pozostał do pierwszego tego typu wydarzenia w sektorze pozabankowym. Podczas gali Loan Magazine Awards 2015 zostaną rozdane wyróżnienia w 13 kategoriach. Będzie to uhonorowanie firm, produktów, usług oraz osób zarówno z rynku pożyczkowego, jak i partnerów tej branży, którzy najbardziej zasłużyli się dla sektora w 2015 roku, najmocniej wspierając jego rozwój i promocję.

Najwięcej, bo 7 nominacji uzyskała Wonga (Reklama Roku, Inicjatywa Roku – serwis Kapitalni.org, Mikropożyczka Roku, PR Manager Roku – Stefan Bogucki, Komunikacja Social Media Roku, Serwis  WWW Roku oraz Człowiek Roku – Marcin Borowiecki, dyrektor zarządzający). Szansę na 5 statuetek ma Vivus (Reklama Roku, Mikropożyczka Roku, PR Manager Roku – Marek Bosak, Komunikacja Social Media Roku oraz Innowacja Roku – pożyczki w kioskach RUCH-u). Również Kreditech ma szanse na odebranie 11 lutego kilku wyróżnień. Monika Nita została nominowana do tytułu Marketing Managera Roku, a Michał Szewczyk – PR Managera Roku. Zaimo będzie walczyć o statuetkę Pożyczki Ratalnej Roku oraz Innowacji Roku. Jego rywalem w tej kategorii jest m.in. Flexinero – odnawialna linia kredytowa online uruchomiona także przez Kreditech. Mocną pozycję wśród nominowanych ma Ferratum Bank, do którego może powędrować nagroda dla Marketing Managera Roku (Łukasz Kuleta), Blogu Roku (kasanaobcasach.com.pl) oraz Komunikacji Social Media Roku.

 


Loan Magazine Awards 2015 może okazać się szczęśliwe dla Związku Firm Pożyczkowych. Jego prezes Jarosław Ryba może zostać Człowiekiem Roku, Martyna Długoszewska – PR Managerem Roku, a kwartalnik Promeritum oraz List otwarty do Premier Rządu to kandydaci do Inicjatywy Roku.

Na liście kandydatów po wyróżnienia nie zabrakło także Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, która może zdobyć nagrodę za Inicjatywę Roku – Kongres Sektora Pożyczkowego, oraz w kategorii  Człowiek Roku. W "5" nominowanych do tego tytułu znalazło się aż dwóch przedstawicieli KPF – Andrzej Roter, dyrektor generalny oraz mecenas Marcin Czugan, dyrektor Departamentu Prawno-Legislacyjnego tej organizacji.

- Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych, ekspercka i najstarsza organizacja samorządowa w Polsce, reprezentująca szeroko rozumiany rynek kredytowy, a zatem nie jeden wybrany, ale wiele sektorów tego rynku, wspiera od 16 już prawie lat rozwój sektora instytucji pożyczkowych  wieloma inicjatywami społecznymi, edukacyjnymi, realizowanymi projektami badawczymi, eksperckim zaangażowaniem w proces legislacyjny jako jego strona społeczna. W każdym z tych obszarów dbamy o tworzenie klimatu merytorycznej debaty, integrując środowisko finansowe wokół takich właśnie wyłącznie merytorycznych przesłanek. Mam nadzieję, że już pierwsza edycja Loan Magazine Awards, realizowana przez firmę członkowską KPF – co dla nas ważne, nie tylko spełni wysokie wymagania, ale i przyczyni się do efektywnej realizacji tych samych celów, które są ważne dla KPF i środowiska instytucji pożyczkowych – podkreśla Andrzej Roter, Dyrektor Generalny KPF.

Wśród nominowanych znalazły się firmy afiliacyjne (Affiliate44, Money2money, Solutions4ad, Goaffiliate, Doaffiliate), firmy doradcze zajmujące się komunikacją społeczną (Public Dialog, który za działania na rzecz marki Net Credit ma szansę otrzymać  statuetkę w kategorii PR Manager Roku), biura informacji gospodarczej (KRD  i ERIF powalczą o tytuł Partnera Roku) oraz biuro danych gospodarczych (Deltavista i jej platforma  Forum Wiarygodnej Wymiany Informacji (FWWI) są nominowani do Inicjatywy Roku oraz Innowacji Roku).

Aktualnie Sfera Finansów, która jest organizatorem Loan Magazine Awards 2015, czeka  na zwrot kart do głosowania, które przesłano do wszystkich uczestników sektora pozabankowego oraz jego partnerów. Mają oni czas do 31 stycznia na wskazanie swoich faworytów w poszczególnych kategoriach.

Blog Roku wybiorą klienci

Jedyną kategorią, w której to nie sektor pozabankowy, a jego klienci zdecydują o wyłonieniu laureatów j, będzie Blog Roku. O ten tytuł walczą blogi pięciu firm – Kasomatu, Via SMS, Optimy (optimisci.pl), Ferratum Banku (kasanaobcasach.com.pl) oraz faraon24.pl. Głosowanie odbędzie się drogą sms-ową.

Pełną listę nominowanych można znaleźć na loanmagazine.pl. 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes