Ogólnopolska Konferencja POWERPOL TAX & LEX - Prawo Podatki Finanse

22.10.2012 14:07  Finanse
Ogólnopolska Konferencja POWERPOL TAX & LEX - Prawo Podatki Finanse
Europejskie Centrum Biznesu oraz Pricewaterhousecoopers Polska
pragną serdecznie zaprosić Państwa do udziału w konferencji szkoleniowej, która odbędzie się w dniach 27-28 listopada 2012 r.  w Kazimierzu Dolnym n/Wisłą w Hotelu Król Kazimierz
Temat przewodni tegorocznej edycji brzmi:
Zamknięcie roku 2012: Aktualne zagadnienia prawno-podatkowe
dla branży energetycznej

Konferencja dotyczyć będzie najbardziej aktualnych aspektów podatkowych i księgowych zamknięcia roku finansowego 2012, analizowanych pod kątem sektora energetycznego, gazowego i górniczego. Dodatkowo, oddzielne panele będą poświęcone m.in. kluczowym aspektom związanymi z zamknięciem roku, zmianom w przepisach dotyczących podatku dochodowego, rozliczeniu ubytków lub strat węglowych oraz problematyce nowelizacji ustawy o podatku VAT i jej skutkach dla przedsiębiorstw z branży energetycznej.

Uczestnicy konferencji będą mieli okazję do bezpośredniej wymiany doświadczeń i poglądów z ekspertami oraz praktykami biznesu, a także możliwość indywidualnych rozmów nt.  konkretnych problemów podatkowych i księgowych z ekspertami Pricewaterhousecoopers sp. z o.o. ds. księgowych i doradztwa podatkowego, którzy tworzą interdyscyplinarny zespół, specjalizujący się w obszarze energetyki, rynku ropy i gazu oraz górnictwa. Szczegółowe informacje na temat Kongresu można znaleźć na stronie www.tax.powerpol.pl.
.
Szczegółowe informacje na temat Kongresu:
www.tax.powerpol.pl
e-mail: info@ecb.biz.pl
tel. +48 081 747 65 10


  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


biznes