Budżet Domowy - bezpłatne narzędzie zarządzania finansami

20.07.2011 13:07  Finanse Osobiste
Budżet Domowy - bezpłatne narzędzie zarządzania finansami
Budżet Domowy to serwis dla tych wszystkich osób poszukujących odpowiedzi na pytania związane z tematem finansów osobistych. Użytkownicy znajdą na stronie nie tylko program do zarządzania finansami online, ale także informacje i porady na temat budżetu domowego, oszczędności i rodzinnych czy osobistych finansów.
 
Program powstał z myślą o użytkownikach poszukujących prostych rozwiązań do zarządzania budżetem domowym. Nie znajdziemy tutaj narzędzi do prowadzenia księgowości czy mierzenia kont, ponieważ zadaniem programu  jest oferowanie narzędzia, które pozwala skupić się wyłącznie na budżecie domowym, nie zabierając czasu.

Bezpieczeństwo

Aplikacja jest całkowicie bezpieczna, ponieważ pozwala na anonimowe korzystanie, nawet bez rejestracji, cała komunikacja jest zaszyfrowana tak samo jak połączenie z bankiem. Nie wymagamy od Ciebie żadnych danych osobowych. 

Łatwa rejestracja


Możesz zacząć  korzystać z programu bez  tworzenia kont, podawania loginów czy  e-maili. Rejestracja profilu w serwisie jest banalnie prosta i zajmuje kilka minut.

Prosta koncepcja

Pulpit informacji  to jeden ekran  z którego wynika wszystko co jest potrzebne do podejmowania decyzji tutaj i teraz, jak również jutro i za miesiąc. Obsługa programu Budżet Domowy jest prosta, intuicyjna i nie zabiera dużo czasu.

Wszystkie konta w jednym miejscuBudżet Domowy pozwala na importowanie wyciągów bankowych i automatyczne rozpoznawanie i kategoryzowanie transakcji. Możesz importować wyciągi bankowe i przeglądać domowe wydatki rejestrowane w różnych systemach bankowych.
 

Kontrola i planowanie finansów

Korzystając  z programu Budżet Domowy dokładnie wiesz ile i na co wydajesz. Aplikacja pozwala na szybkie planowanie finansów. Na liście kategorii wydatków wprowadzasz ile zamierzasz wydać w każdym miesiącu. Następnie na bieżąco wprowadzasz poniesione wydatki i wczytujesz historie z kont internetowych.

Funkcja pogodynki finansowej

Finanse każdego użytkownika są teraz automatycznie oznaczane za pomocą jednego z czterech  symboli: słońce, przejaśnienie, deszcz, burza. Pogodynka finansowa bierze pod uwagę szereg  czynników sytuacji finansowej, a symbole upraszczają znacznie ocenę finansów.  Narzędzie nadaje znaczenie danym finansowym i  pozwala  na szybką ocenę finansową każdemu użytkownikowi.

Automatyczne rozpoznawanie płatności
 

Aplikacja została udostępniona online jako odpowiedź na duże i skomplikowane programy do mierzenia finansów. Dzięki automatycznym rozpoznawaniu wprowadzanych płatności na podstawie pierwszych  znaków, program  pozwala na wprowadzanie wydatków znacznie szybciej oraz skraca czas niezbędny do pracy z aplikacją.
 

Budzetdomowy.pl

kk  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

finanse_osobiste