Cloud Token inwestycją w przyszłość

15.05.2019 12:12  Finanse Osobiste
Cloud Token inwestycją w przyszłość W ciągu kilku ostatnich lat internetowe waluty pieniężne, popularnie zwane kryptowalutam, dosłownie zalały rynek pieniądza w Internecie. Najpopularniejsza kryptowaluta, czyli Bitcoin, w pewnym momencie warty był ponad 20 tysięcy dolarów za sztukę. Jest to niewyobrażalnie wysoka cena, w którą nikt nie wierzył, a wręcz każdy analityk odradzał inwestowanie w kryptowaluty.

Jednak pomimo całej tej nagonki na waluty internetowe, to one okazały się zwycięzcą tej walki, ponieważ dzisiaj każdy wie co to jest, każdy potrafi wymienić przynajmniej kilka, a także w mediach co chwila się one przewijają. To wszystko sprawia, że waluty te stają się nadal z roku na rok popularniejsze, szczególnie wśród młodzieży, która uczy się ich obsługi już od samego początku obecności w Internecie.

Jak działa Cloud Token i dlaczego to przełomowy projekt?

Cloud Token to portfel walutowy, dzięki któremu nasze kryptowaluty mogą być bezpieczne. Pobierzemy go ze strony www.cloudtokenwallet.com. Aplikacja przeznaczona jest na IOS i Android. Warto zauważyć, że będzie dostępna również w AppStore. Przed jej pobraniem warto ściągnąć aplikację zabezpieczającą Google Authenticator. Dzięki temu proces instalacji i późniejsze korzystanie z portfela kryptowalut powinny być bezproblemowe. Cloud Token został zaprojektowany przez singapurskiego wykładowcę i matematyka. Opiera się o inteligentnego bota Jarvis, dzięki któremu można dokonywać transakcji kryptowalut w czasie rzeczywistym na 10 giełdach. Projekt oficjalnie ruszył 12 maja, a token był o wartości 0,3$. Można jednak przypuszczać, że szybko stanie się bardziej wartościowy, biorąc pod uwagę to, co działo się w przypadku Plus Token, który z poziomu 0,4$ doszedł do 82$ za tokena. Jarvis jest sztuczną inteligencją, która wykonuje operację za nas po wpłaceniu kryptowaluty i uruchomieniu kodu transakcyjnego.

Jak zarejestrować się w Cloud Token?

Po pobraniu aplikacji ze strony internetowej cloudtokenwallet.com w przypadku problemów z uruchomieniem aplikacji trzeba zmienić język domyślny na angielski w swoim smarfonie. Trzeba również wejść w ustawienia i zaznaczyć zezwolenie na ściąganie aplikacji z nieznanych źródeł. Pierwsze uruchomienie aplikacji Cloud Token wiąże się z utworzeniem konta i tu należy użyć kodu referencyjnego potrzebnego do uruchomienia aplikacji: 1166374805. Następnie należy skonfigurować hasło do logowania i PIN do transakcji, które odbywać się będą za pośrednictwem Jarvis. Teraz powinien wyświetlić się 16-cyfrowy identyfikator logowania, a także 6-cyfrowy PIN, który należy skopiować w bezpieczne miejsce, gdyż te dane potrzebne będą do logowania. Najlepiej wykonać zrzut ekranu i umieścić go w zabezpieczonym folderze. Potem następuje przekierowanie na stronę główną Cloud Token. Teraz musisz zdeponować swoje środki w wybranej kryptowalucie. Zatem wybierasz portfel, który chcesz zasilić, a następnie klikasz deposit. Następnie musisz zeskanować kod QR lub skopiować adres portfela i zasilić go.

Jak zarabiasz w Cloud Token?

W Cloud Token możesz przechowywać 7 rodzajów kryptowalut. Należą do nich: BTC, ETH, Tether, LTC, BCH, DOGE i TUSD (TrueUSD). Oczywiście w portfelu musisz mieć 500 dolarów w kryptowalucie, aby móc zarabiać na poleceniach. Możesz również zdeponować mniej, wtedy zarabiasz jedynie na arbitrażu, a można na nim zarobić sporo, nawet 6 do 12% miesięcznie. Jarvis może dokonywać transakcji na 10 giełdach jednocześnie szukając korzystnych kursów i zarabiając dla Ciebie na różnicy pomiędzy nimi. W dużej mierze opiera się to na tym, że na mniejszych giełdach sygnały o spadkach czy wzrostach dochodzą później, dlatego możliwe jest zarabianie na arbitrażu. Dużą zaletą jest możliwość wypłacenia w każdej chwili zgromadzonych środków. Wystarczy zatrzymać arbitraż i zamienić walutę na ETH. Następnie można ją już wypłacić po odpowiednim kursie w momencie, kiedy jest dla nas najkorzystniejszy. Zarabianie w Cloud Token może być dodatkowym źródłem dochodu, ale przede wszystkim jest doskonałą zabawą. Jeśli jednak Cloud Token będzie rozwijał się tak jak Plus Token można liczyć na dosyć spore zyski już po krótkim czasie.

Warto zatem wypróbować możliwości jakie daje aplikacja Cloud Token, czyli zaawansowane narzędzie do przechowywania kryptowalut i zarabiania na nich dzięki wbudowanej sztucznej inteligencji.


  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

  • Pewnie, że warto wejść w XTB, tam macie forexa, kryptowaluty, ale też inne tematy. Wiadomo - żeby cokolwiek z tego wyciągnąć, najpierw trzeba mieć wiedzę, doświadczenie, trochę podziałać z tym tematem. Wówczas dopiero możecie realnie coś z tego wyciągnąć. A od razu na pewno cudów nie będzie.

    ~pikolo   (28 maja o 10:41)   Zgłoś spam
    Oceń komentarz:
    50%

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

finanse_osobiste