Finedia - opinie o procesie demokratyzacji finansów

21.08.2018 11:31  Finanse Osobiste
Wg firmy Finedia, w obecnym systemie opartym na gospodarce wolnorynkowej, wielkie znaczenie odgrywają finanse. Każda dziedzina, również ta, wymaga skutecznego zarządzania zarówno instytucjonalnego, jak i osobistego.

Rok 2017 i narastająca popularność kryptowalut oraz technologii blockchain, otworzyły dyskusję nad zmianą światowego modelu finansowego na tzw. demokratyzację finansów. Spektakularny wzrost wartości kryptowalut, a przede wszystkim najważniejszej z nich, Bitcoin’a, rozpoczął proces, który możemy obserwować na łamach wszystkich mediów świata. Dzięki takim spółkom jak Finedia, opinie o rynkach zmieniają się, a dostęp do nich jest na wyciągnięcie ręki.


opinie o Finedia


Finedia oraz współczesny świat finansów


Jednak mimo to w dalszym ciągu, większa część społeczeństwa ma problemy w skutecznym operowaniu oraz wykorzystywaniu świata finansów dla partykularnych interesów własnego portfela, oraz domowego budżetu. Firma Finedia wychodząc naprzeciw rynkowym potrzebom, stworzyła pierwszą na świecie edukacyjną platformę, dzięki której każdy będzie mógł zdobyć najcenniejsze informacje dotyczące finansów osobistych oraz rynków finansowych.

Wiedza i edukacja to jedyny i najlepszy sposób, który pozwala na swobodne poruszanie się po świecie finansów. Odpowiednia wiedza oraz metodologia, mogą pomóc każdemu adeptowi w podejmowaniu skutecznych decyzji, jak również przekłada się ona na osiąganie spektakularnych sukcesów finansowych. Chodzi o to, aby każdy w pełni świadomie potrafił kontrolować i zarządzać swoimi finansami bez względu na istniejące warunki rynkowe. Wiedza zdobyta w firmie Finedia, w połączeniu z finansowymi innowacjami jest idealną kombinacją nieograniczonych możliwości związanych z odpowiednim wykorzystaniem rynków finansowych.


opinie o Finedia

Finedia - historia oraz misja


Jest rok 2015, Londyn, Wielka Brytania, grupa specjalistów o wieloletnim doświadczeniu w branży IT postanawia założyć firmę Crowford&Smith. Dzięki znakomitej opinii firmy spółka zaczyna tworzyć oraz utrzymywać aplikacje największych banków inwestycyjnych, funduszy hedgingowych, instytucji finansowych oraz Startup’ów Fin-Tech. Działalność spółki przypadła na okres gwałtownego rozwoju technologii blockchain oraz kryptowalut, dlatego też Finedia dostrzegła ogromny potencjał w rozwijającej się nowej fali technologii. Ten moment w dużym stopniu wpłynął na dalszą perspektywę i tym samym otworzył drzwi na nowe kierunki rozwoju firmy.

Sukces, zasłużona opinia branży oraz wysoka wartość spółki pozwoliła na przekształcenie działalności. Na przełomie 2017/2018 roku doszło do dużej reorganizacji, która to przekształciła swój brand i nadała jej nową nazwę „FINEDIA”. Biorąc pod uwagę polityczne zmiany związane z wyjściem Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej (Brexit), firma podjęła również decyzję o ekspansji swojej działalności na inne kraje UE. Nową misją spółki Finedia, stało się budowanie opinii w świecie finansów w oparciu o propagowanie edukacji finansowej oraz budowanie nowoczesnego społeczeństwa. Nowy zarząd spółki postawił sobie za cel stworzenie nowoczesnej, edukacyjnej platformy opartej o technologię blockchain oraz kryptowalut, przyjaznej dla wszystkich.


opinie o Finedia

Finedia - opinie ekspertów 


Ze względu na międzynarodową kadrę pracowniczą, którą znakomitą część tworzą ludzie narodowości Polski, podjęto decyzję, aby właśnie w tym kraju otwarty został pierwszy, zagraniczny oddział brytyjskiej firmy Finedia. Powodem tej decyzji jest chęć popularyzacji i poszerzania wiedzy zdobytej w jednym z dwóch największych centrów finansowych świata (Londyn) oraz promowanie jej w kraju (Polska) o prawdopodobnie największym potencjale technologicznym wśród krajów Unii Europejskiej.  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

finanse_osobiste