Jesteś w: Strona główna » Finanse Osobiste


Rozlicz za darmo PIT-y z Jupiterem i Inwestycje.pl

16.01.2014 10:23  Finanse Osobiste
Jupiter 2016 Standard to unikalne i proste w obsłudze narzędzie, dzięki któremu już nawet w kilka minut przygotujesz i wyślesz swoje PIT-y za rok 2016. Program obsługuje wszystkie rodzaje dochodów: osobistych i z działalności gospodarczej (także ryczałt), dochody z giełdy oraz osiągane za granicą.

Zalety i funkcje programu Jupiter 2016 Standard:
 
- Przyjazny kreator, który wypełni zeznanie podatkowe za Ciebie.
 
- Pełny zakres formularzy rozliczenia rocznego 2016: PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT-28, PIT-28/A, PIT-28/B, PIT/O, PIT/B, PIT/M, PIT/D, PIT/2K, PIT/ZG, PIT/Z(nowy!), PIT/BR(nowy!), PIT/DS(nowy!) oraz ORD-ZU, zgłoszenie aktualizacyjne ZAP-3 i druk przelewu podatkowego.
 
- Kalkulator: wspólnie, czy osobno?
 
- Możliwość przygotowania kompletu deklaracji dla 4 podatników (8 w przypadku rozliczeń wspólnych). Więcej w dodatkowych pakietach lub komercyjnych wersjach programu.
   
- E-deklaracje - składanie PIT-ów przez internet bezpośrednio z Jupitera.
   
- Wydruk oraz zapisywanie rozliczeń do pliku.
   
- Import danych z rozliczenia ubiegłorocznego.
   
- Aktualna baza urzędów skarbowych z adresami i numerami rachunków bankowych.
   
- Mechanizm sprawdzania dostępności nowych wersji programu.
   
- Wsparcie serwisowe w kwestiach technicznych i merytorycznych.
 
 
 
Rozliczenie w 4 krokach:
 
1. Zainstaluj program i wprowadź pierwszego podatnika wraz z numerem seryjnym SER-ELFI-NJUP-ITER-2016 (klucz dla wersji darmowej jest wpisany domyślnie).
 
2. Przygotuj rozliczenie dla wybranego podatnika, odpowiadając na pytania i wpisując kwoty, o które poprosi program. W przypadku zeznania wspólnego dane drugiego podatnika wprowadzisz na planszy w trakcie rozliczenia.
 
3. Przekaż 1% swojego podatku jednej z rekomendowanych  organizacji pożytku publicznego.
 
4. Wyślij gotowe zeznanie podatkowe jako e-deklarację albo wydrukuj, podpisz i zanieś je na pocztę lub bezpośrednio do swojego urzędu skarbowego.
Autorem programu do rocznego rozliczenia podatkowego Jupiter 2016 Standard jest Elfin Sp. z o.o.. Serwis programu: www.elfin.pl/jupiter, e-mail: jupiter@elfin.pl, tel. (12) 267-28-05.

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl nk.pl blip.pl twitter.com
finanse_osobiste