Sztuczna inteligencja pomnoży Twoje pieniądze

07.05.2019 13:32  Finanse Osobiste
Sztuczna inteligencja pomnoży Twoje pieniądze Aplikacja Plus Token jest portfelem finansowym do kryptowalut. Wbudowany jest w niej również AI-Dog, który jest sztuczną inteligencją, która optymalizuje transakcje w kryptowalutach dokonywane na giełdzie. Dzięki tej aplikacji każdy może zarabiać na kryptowalutach, a dzięki systemowi nie ponosi ryzyka. Plus Token zadebiutował na giełdzie w styczniu 2019 r. Aplikacja została stworzona w kwietniu 2018 r. i na samym początku była zorientowana na kraje azjatyckie. Potem projektem zainteresowała się Kanada, a dalej już cały świat w tym Polska. To pozwoliło na prężny rozwój i szybki debiut na giełdzie.

Plus Token - jak zostać członkiem społeczności?
 
Aby zostać członkiem społeczności osób korzystających z Plus Token należy ściągnąć aplikację na swojego smartfona (można to zrobić stąd). Po ukazaniu się na smartfonie ikony Plus Token można dokonać rejestracji. Plus Token nie jest dostępny w sklepie Google Play, ani w sklepie Apple iOS tak jak inne aplikacje mobilne. Ważną kwestią dla wszystkich dokonujących transakcji jest bezpieczeństwo. Plus Token posiada szereg zabezpieczeń, gdyż wbudowany w niego AI-Dog, czyli bot ze sztuczną inteligencją, został stworzony przez najlepszych inżynierów Samsunga i Google Play, którzy mają duże doświadczenie w zakresie zabezpieczeń transakcji mobilnych.
 
Plus Token - jak wygląda rejestracja?
 
Kiedy już mamy ściągniętego i zainstalowanego Plus Tokena, możemy wejść w aplikację i dokonać rejestracji krok po kroku. Domyślnym językiem jest koreański, gdyż to właśnie z Korei Południowej pochodzi ten projekt. Należy zatem ustawić jako domyślny język angielski, a w dalszej kolejności wybrać prefiks dla naszego kraju, w przypadku Polski - 048. Następnie wpisujemy login, którym jest nasz numer telefonu oraz ustalamy hasło do aplikacji. Kolejnym krokiem jest ustalenie hasła dla transakcji, którym może być ustalony przez nas czterocyfrowy PIN. Potem musimy potwierdzić, że nie jesteśmy robotem, a więc przeciągnąć grafikę w wybrane miejsce. W tym momencie odblokowuje się dla nas dalsza procedura. Konieczne jest wpisanie numeru aktywacyjnego, który znajdziecie tutaj: https://www.kody.pl/plustoken.

Po wypełnieniu wszystkich potrzebnych rubryk zostajemy zarejestrowani w systemie i od tego momentu możemy korzystać z aplikacji. Na samym początku mogą się zdarzyć problemy z logowaniem, gdyż system musi nas rozpoznać, tzn. wgrać wszystkie nasze dane. Jednak po tym jak aplikacja nas "wyrzuci", przy kolejnym logowaniu wszystko powinno być już w porządku.

Plus Token - jakie ma funkcje?
 
Plus Token to przede wszystkim portfel walutowy do bezpiecznego przechowywania kryptowalut. Mamy tu do dyspozycji 8 kryptowalut, które są zaakceptowane przez system. Są to: PLUS, BTC, ETH, LTC, BCH, XrP, DASH, DOGE lub EOS. Aby rozpocząć trzeba wpłacić depozyt. Tutaj również potrzebne jest skopiowanie wygenerowanego linku, który pojawi się po kliknięciu w opcję depozyt. W portfelu znajduje się jeszcze opcja wypłaty, a także przewalutowania na ETH. Należy dokonać depozytu w kwocie minimum 500 dolarów, przy czym trzeba sprawdzić jaka jest wartość kryptowaluty z której chcemy korzystać i przeliczyć wymagany depozyt. Zalecamy też założenie konta na giełdzie BitBay aby móc tam kupić kryptowaluty do użytku w Plus Tokenie. Aby zarabiać w Plus Token trzeba włączyć opcję AI-Dog. Tutaj konieczne jest posiadanie 500 dolarów w kryptowalucie.

System pyta nas ile chcemy zdeponować do przeprowadzenia transakcji. To wszystko co musimy zrobić, gdyż po potwierdzeniu transakcje dokonywane są przez system 24 godziny na dobę, wtedy kiedy istnieje możliwość zakupu i sprzedaży kryptowaluty w jednym momencie, tak aby wygenerowany został zysk. Zatem kryptowaluta jest kupowana na jednej giełdzie i sprzedawana na innej, tak by na koniec osiągnięty mógł być zysk. Plus Token kieruje się zasadą: "0 1 House", co oznacza, że członek Plus Token nie ponosi żadnego ryzyka, a zarabia od pierwszego dnia uruchomienia sztucznej inteligencji AI-Dog na giełdzie.
 
Warto zauważyć, że AI-Doga można zatrzymać na swoim smartfonie w dowolnym momencie i wypłacić środki. Jeśli wypłata zostanie dokonana przed upływem 28 dni, prowizja wyniesie 5%. Po upływie miesiąca można wypłacać środki z prowizją 1%. Wypłata dokonywana jest w Plus Tokenach, które można wymieniać na ETH, a te z kolei na dolary. Dzięki korzystaniu z Plus Tokena można zarabiać od 10-18% od wpłaconego depozytu miesięcznie. Zatem stale generuje się zyski i nie ponosi się żadnego ryzyka. Celem projektu Plus Tokena jest zebranie 10 milionów użytkowników tej aplikacji. Wtedy z wypracowanego zysku, użytkownicy do podziału otrzymaliby 50% wypracowanego kapitału. Zatem niewątpliwie warto dołączyć do społeczności Plus Token.

Wszystkie Twoje dane dzięki zaawansowanym zabezpieczeniom są chronione, a dodatkowy kod zabezpieczający Google, który zostanie wygenerowany przy rejestracji musi zostać skopiowany. Dzięki temu jeśli zapomnisz hasła będziesz mógł je odzyskać pozwoli Ci to również na korzystanie z aplikacji, jeśli wymienisz telefon na nowy i konieczne będzie uwierzytelnienie konta.

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

  • Po wiecej informacji jak dziala Plus Token od osoby ktora juz w tym zarabia od ponad 7 miesiecy napisz do mnie i uzyj moj kod referal: 07555666902 by dostac najlepsze stawki. Wiecej informacji napisz do: kuneckid małpa wp.pl . Serdecznie pozdrawiam i zachecam do mnozenia swoich pieniazkow w tym inteligentnym programie!

    ~Eryk   (7 maja o 19:50)   Zgłoś spam
    Oceń komentarz:
    50%

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

finanse_osobiste