Jesteś w: Strona główna » Biznes » Firma

APS Energia może przeprowadzić skup akcji w I połowie 2020 r.

27.05.2019 11:00  Firma
APS Energia może przeprowadzić skup akcji w I połowie 2020 r. APS Energia może przeprowadzić skup akcji w I połowie 2020 r., poinformował ISBnews prezes Piotr Szewczyk.

"Jeśli ta sytuacja na giełdzie będzie się utrzymywać i poziom ceny akcji będzie niski, to będziemy musieli coś z tym zrobić. Dla tego celu mamy ok. 4,5 mln zł na kapitale rezerwowym i prawdopodobne wykorzystamy ten moment. Wszystko będzie zależeć od sytuacji finansowej spółki" - powiedział Szewczyk w rozmowie z ISBnews.

Nie jest wykluczone, że spółka przeprowadzi buy-back jeszcze w tym roku. 

Zobacz także: 
Tauron miał 524,19 mln zł zysku netto, 727,97 mln zł zysku EBIT w I kw. 2019 r.

"Bardziej prawdopodobne, że stanie się to w I połowie przyszłego roku, przy konsumpcji zysku za ten rok, bo zakładam, że będzie zysk" - wskazał prezes.

APS Energia S.A. jest producentem i dostawcą przemysłowych systemów zasilania awaryjnego. Głównymi klientami APS są spółki z sektora energetycznego oraz nafty i gazu zarówno w kraju, jak i za granicą. Spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW w 2015 r. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 123,93 mln zł w 2018 r.

Kamila Wajszczuk

ISBnews

  Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
 
IMS SA, Piotr Bielawski - Wiceprezes Zarządu, #252 PREZENTACJE WYNIKÓW   BILANS, czyli podsumowanie miesiąca na rynku funduszy inwestycyjnych: II. 2019
 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes