Grupa Azoty
PARTNER
SERWISU
Jesteś w: Strona główna » Biznes » Firma

Agora prowadzi aktualnie kilka rozmów nt. akwizycji

09.11.2018 10:28  Firma
Agora prowadzi aktualnie kilka rozmów nt. akwizycji Grupa Agory negocjuje potencjalne przejęcia z kilkoma podmiotami, poinformowała członek zarządu Anna Kryńska-Godlewska.

"Negocjujemy z paroma podmiotami w ramach naszej strategii. Chodzi o koncepty rozrywkowe dla rodzin, czy B2B dla e-commerce. Nie podajemy zakresu czasowego ewentualnych transakcji" - powiedziała Kryńska-Godlewska podczas konferencji prasowej.

Prezes Bartosz Hojka zaznaczył, że w strategii zakładane są inwestycje rozszerzające obecność w segmentach, gdzie grupa jest już obecna.

"Informacje w kwestii EuroZet - śledzimy z ogromną uwagą jako istotny podmiot na rynku radiowym. Nie sposób jednak nie zauważyć, że temat jest w obszarze spekulacji i nie chcemy się do nich przyłączać. W domenie publicznej nie ma oficjalnej informacji potwierdzającej te spekulacje" - dodał prezes. 

AGORA jest m.in. większościowym właścicielem sieci kin Helios, firmy Next Film, zajmującej się produkcją i dystrybucją filmową oraz wydawcą "Gazety Wyborczej" i czasopism. Grupa jest ponadto właścicielem trzech lokalnych radiostacji muzycznych i większościowym współwłaścicielem ponadregionalnego Radia Tok FM.

ISBnews

 

Notowania AGORA
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes