Jesteś w: Strona główna » Biznes » Firma

Beesfund analizuje możliwość przeprowadzenia emisji akcji klubu Wisła Kraków

14.01.2019 08:20  Firma
Beesfund analizuje możliwość przeprowadzenia emisji akcji klubu Wisła Kraków Platforma crowdfundingowa Beesfund analizuje możliwość przeprowadzenia emisji akcji klubu piłkarskiego Wisła Kraków, wynika z informacji ISBnews. 

"Jeżeli dokumenty nie trafią do KNF, to na razie w tej kwestii tylko gdybamy" - powiedział ISBnews prezes Beesfund Arkadiusz Regiec.

Wisła Kraków, grająca dotychczas w Ekstraklasie, jest w trudnej sytuacji finansowej. Według informacji medialnych, zobowiązania klubu sięgają kilkudziesięciu milionów złotych. Klub poszukuje inwestora. W ostatnim czasie pojawiły się informacje, że pożyczki klubowi udzielą piłkarz Jakub Błaszczykowski i Jakub Królewski, szef spółki Synerise.

Beesfund S.A. jest największą platformą w Europie Środkowo-Wschodniej, która współpracuje przy emisjach akcji spółek akcyjnych i spółek komandytowo-akcyjnych. Po przeprowadzonej emisji pomaga także w procesie dalszego pozyskania kapitału na rozwój. Na swoim koncie mają emisje dla takich podmiotów jak Browar Inne Beczki, Migam.org, InPay, Towarzystwa Biznesowe, Faktorama, Cydrownia.

Sebastian Gawłowski

ISBnews

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes