Jesteś w: Strona główna » Biznes » Firma

Dentons wdraża globalną strategię usług wspólnych

20.05.2016 09:08  Firma
Dentons wdraża globalną strategię usług wspólnych Globalna firma prawnicza Dentons wdraża strategię usług wspólnych: planuje otwarcie centrum usług wspólnych w Warszawie dla regionów Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) jeszcze w tym roku.

Dentons Business Services EMEA (DBSE), z planowaną siedzibą w centrum Warszawy, to wspólna inicjatywa dwóch regionów firmy - brytyjskiego, bliskowschodniego, afrykańskiego (UKMEA) i europejskiego.

DBSE pokieruje Piotr Macieja, który dołączył do DBSE z TMF, globalnej firmy oferującej usługi profesjonalne, gdzie kierował Service Delivery Coordination Center. DBSE zapewni prawnikom i konsultantom z biur w Wielkiej Brytanii, Afryce i na Bliskim Wschodzie (UKMEA) oraz w Europie najwyższej jakości wsparcie w zakresie usług finansowych, business development, marketingu, HR oraz IT. Poprzez zgromadzenie w jednym miejscu osób realizujących podobne zadania w różnych biurach, Dentons będzie w stanie lepiej wykorzystać efekt skali i zasoby obydwu regionów, co przełoży się na lepszej jakości usługi świadczone klientom.

„Nieustannie szukamy nowych możliwości, aby lepiej służyć naszym klientom. W ostatnich pięciu latach firma bardzo dynamicznie się rozwinęła. Dążenie do bardziej efektywnego zagospodarowania dostępnych zasobów i wykorzystywania efektu skali, przy jednoczesnym kontynuowaniu działań mających na celu harmonizację jest dla nas logicznym krokiem na drodze do osiągnięcia założonego celu - stworzenia prawniczej firmy jutra” - powiedział Joe Andrew, Przewodniczący Rady Dentons.

„DBSE to kolejne działanie Dentons, którego celem jest oferowanie klientom większej wartości. Ponieważ jako firma zwiększyliśmy zasoby utalentowanych prawników, posiadane doświadczenie oraz zasięg geograficzny, ważne jest dla nas wykorzystanie potencjału, który płynie z rozwoju. Chcemy oferować naszym prawnikom i klientom korzyści wynikające z bycia jedną firmą, a opierając się na policentryczności - jednocześnie szanować tradycje i wartości prawne na poszczególnych rynkach.

Poprzez zgromadzenie w jednym miejscu usług, których zakres może zostać zharmonizowany w regionach UKMEA i Europy, wdrożenie DBSE to to znaczący krok w realizacji tego celu” - powiedział Elliott Portnoy, Globalny Partner Zarządzający Dentons.

„Warszawa ma wiele przewag w stosunku do innych lokalizacji, z których kluczowym aspektem, którym się kierowaliśmy jest z jednej strony dojrzałość rynku usług wspólnych, z drugiej zaś - dostępność wysokokwalifikowanych pracowników. Liczymy, że jako część największej firmy prawniczej w Polsce, obecnej na rynku od 25 lat, DBSE będzie atrakcyjnym miejscem pracy dla wielojęzycznych specjalistów, których w Warszawie jest wielu” - powiedział Jeremy Cohen, Partner Zarządzający Dentons w regionie UKMEA.


Rohit Grover

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

  • czarne chmury nadeszły nad Warszawę.

    ~ANB   (25 maja 2016 o 13:34)   Zgłoś spam
    Oceń komentarz:
    50%

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes