Jesteś w: Strona główna » Biznes » Firma

Firma SuperGrosz wyróżniona tytułem "Super Brand 2017 roku" podczas Loan Magazine Awards

14.02.2018 14:38  Firma
SuperGrosz okazał się najlepszą polską marką 2017 roku wśród produktów i usług oferowanych na rynku pożyczek pozabankowych oraz szeroko rozumianego rynku Fintech. Nagrody wręczono podczas III uroczystej gali Loan Magazine Awards 2017, która odbyła się we Wrocławiu 8 lutego br. 
 
Firma otrzymała nagrodę w kategorii „Super Brands 2017 roku” i została tym samym wyróżniona jako jedna z czternastu, której usługi i produkty są na najwyższym poziomie. 
 
Dla firmy  SuperGrosz  ubiegły rok był przełomowym, związanym z silnym rozwojem spółki. Przed nami nowe innowacyjne projekty i plany strategiczne. Zależy nam na dalszym rozwoju i zdobywaniu kolejnych obszarów rynku związanych z pożyczką ratalną – powiedział Piotr Siwiec, Prezes  i Współzałożyciel firmy SuperGrosz  Sp. z o.o.
 
Prezes firmy podkreślał także, że marka stawia na silny zespół i kompetencje, zarówno w zakresie działań marketingowo – sprzedażowych, jak i  o analitycznych. 
 
W drugiej połowie roku firma wystartowała z kampanią telewizyjną i radiową, która wpłynęła pozytywnie na rozpoznawalność i odbiór sprzedawanych produktów. Powstają nowe agregatory banków i firm pożyczkowych, pokazujące jak rynek konsoliduje się. Na jednej z takiej platform pojawi się w pierwszym kwartale 2018 roku firma SuperGrosz.
Gala „Loan Magazine Awards” ma na celu wyłonienie najlepszych produktów i usług oferowanych na rynku pożyczek poza bankowych oraz szeroko rozumianego rynku Fintech.

Nagradzane są także osoby, które w szczególny sposób wyróżniają się swoją aktywnością, a tym samym zwiększają transparentność całej branży. W tym roku poznaliśmy zwycięzców w 14. Kategoriach: Partner sprzedaży, Partner sprzedaży online, Partner windykacyjny, Organizacja wspomagająca, Mikropożyczka roku, Pożyczka ratalna roku, Biznesowa pożyczka roku, Marka roku, PR Manager roku, Marketing manager roku, Kobieta roku, Postać roku, Społecznie odpowiedzialni 2017, Technologiczne rozwiązanie roku FINTECH, Osobowość Roku, Technologiczne Rozwiązanie dla Biznesu 2017, Biznesowy Partner Roku, Debiut Roku i Super Brand 2017.
 
Wyboru zwycięzców dokonała kapituła konkursowa. W czterech z nich odbyło się branżowe głosowanie, gdzie swoje głosy oddały 32. instytucje pożyczkowe. Natomiast w dwóch ostatnich kategoriach wyboru dokonali uczestnicy gali podczas głosowania na żywo.
 
SuperGrosz Sp. z o.o. 
 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes