Jesteś w: Strona główna » Biznes » Firma

Grupa INDATA ma kontrakt na 27 mln zł

31.03.2016 09:56  Firma
Grupa INDATA ma kontrakt na 27 mln zł Spółka Proximus z Grupy Indata zdobyła największy w historii całej grupy kontrakt świadczony dla Spółki z Grupy TAURON . Jego wartość to 27 mln zł.

Przedmiotem kontraktu jest sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego. Sprzęt ma zostać dostarczony do Tauron Obsługa Klienta, a Proximus został wybrany w ramach przetargu nieograniczonego, składając ofertę w ramach konsorcjum z Asseco. Umowa została podpisana na sukcesywne dostawy sprzętu w ciągu 36 miesięcy, jednak istnieje możliwość przedłużenia wykonania kontraktu o kolejne sześć miesięcy.

- Zgodnie z zapowiedziami, stawiamy na jak najmocniejsze wykorzystanie synergii w ramach Grupy. Mogę powiedzieć, że to pierwsze efekty naszych działań. Już przy dołączaniu Proximusa do struktur naszej Grupy zwracaliśmy szczególną uwagę na bogate doświadczenie spółki w realizacji kontraktów dla najbardziej wymagających klientów. Jestem pewien, że tak duży kontrakt to początek naszych tegorocznych umów, o których będziemy informować rynek – komentuje Grzegorz Czapla, Prezes Zarządu Indata.

Proximus dołączył do Grupy Indata w listopadzie minionego roku, kiedy Indata kupiła pakiet 51% akcji spółki. To dotychczas największa akwizycja w ramach Grupy. Proximus specjalizuje się w usługach informatycznych w szczególności związanych z integracją systemów informatycznych oraz zapewniająca kompleksowe rozwiązania IT.


Grupa INDATA

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes