Jesteś w: Strona główna » Biznes » Firma

ISB: Movie Games: Sprzedaż 'Treasure Hunter Simulator' na Steamie pokryła już koszty

07.12.2018 15:05  Firma
ISB: Movie Games: Sprzedaż 'Treasure Hunter Simulator' na Steamie pokryła już koszty Sprzedaż gry "Treasure Hunter Simulator" w wersji PC osiągnęła poziom, który pokrył koszty produkcji, podało Movie Games.

"Zgodnie z danymi sprzedażowymi otrzymanymi od Valve Corporation (platforma Steam), sprzedaż gry Treasure Hunter Simulator w wersji PC, której premiera miała miejsce 6 grudnia 2018 r. (o godz. 18:00) osiągnęła poziom, który według wyliczeń emitenta pokrył koszty produkcji gry" - czytamy w komunikacie.

Movie Games S.A. jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Aleksego Uchańskiego, od 25 lat związanego z branżą gier komputerowych i Mateusza Wcześniaka, fana gier z doświadczeniem w sektorze finansowym. Inwestorami w spółce są PlayWay - producent i wydawca gier komputerowych notowany na GPW w Warszawie oraz Fundusz Stabilnego Rozwoju. Obecnie spółka zatrudnia kilkadziesiąt osób, które pracują nad ponad dziesięcioma produkcjami. Zespoły deweloperskie działają w biurach w województwach mazowieckim, wielkopolskim, małopolskim i na Śląsku.

ISBnews 

 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes