Jesteś w: Strona główna » Biznes » Firma

Jakość, pewność, bezpieczeństwo - Sprzęt, który po prostu działa

11.09.2017 15:25  Firma
Komputery i laptopy, dzięki którym Twoja firma zacznie pracować lepiej, wydajniej i szybciej.

Przez ostatnie 20 lat dostarczaliśmy komputery poleasingowe dla firm. Pozornie proste zadanie, które początkowo wykonywała trójka ludzi, z każdym rokiem stawało się coraz bardziej wymagające. Obecnie CebITgroup zatrudnia niemal trzydzieści osób i planujemy zatrudnienie kolejnych specjalistów.

Dzieje się tak, ponieważ widzimy realne potrzeby biznesu, na które możemy odpowiedzieć. Firmy naszych klientów rozwijają się z niebywałą prędkością i nasze usługi muszą sprostać nowej rzeczywistości, w jakiej się znaleźliśmy. Osiągniemy to poprzez wprowadzenie na rynek nowych usług przygotowanych specjalnie z myślą o bardziej wymagających klientach. Sprzęt poleasingowy nadal stanowi fundament naszej działalności, ale wkraczamy również w obszary związane z multimedialną rozrywką, serwisem sprzętu, recyklingiem czy bezpieczeństwem danych.

Firmy znajdą bogatą ofertę sprzętu klasy biznesowej na stronie firebit.pl. Nasz sklep zbudowano z myślą o kliencie biznesowym, który ma znacznie wyższe wymagania co do sprzętu poleasingowego. Co to oznacza w praktyce? Sprzęt komputerowy, jaki można u nas kupić, pochodzi od uznanych producentów takich jak Dell, Lenovo czy HP. Klient może także zadecydować o stanie kupowanego sprzętu. Obok asortymentu poleasingowego znajduje się również sprzęt outletowy (czyli odnawiany) oraz nowy. Pozwala to na sporą oszczędność – nowy, biznesowy sprzęt komputerowy jest doskonałym wyborem, ale komputery poleasingowe oferują te same możliwości przy niższej cenie.

Oczywiście komputery i laptopy poleasingowe nie stanowią jedynych produktów, jakie można kupić w sklepie firebit.pl. Klient biznesowy może tu również kupić monitory (również poleasingowe, nowe i outletowe), tablety oraz serwery. Co ważne – dbając o bezpieczeństwo zakupów oferujemy naszym klientom 5-letnią gwarancję na sprzęt poleasingowy.

Ze względu na specyfikę klienta oferta została również wzbogacona o dodatkowe produkty takie jak torby i plecaki na laptopy oraz inne akcesoria przydatne na firmowym biurku.

Przez ostatnie lata byliśmy głównie znani jako właściciel sklepu komputerowego fajnykomputer.pl i w najbliższych miesiącach sklep ten przejdzie znaczną modernizację. Dotychczasowa oferta zostanie przeniesiona do sklepu firebit.pl, podczas gdy fajnykomputer.pl rozpocznie sprzedaż sprzętu przeznaczonego dla osób spragnionych rozrywki.

Komputery i sprzęt dla graczy będzie stanowił główną ofertę sklepu, którą uzupełnią gry. Oczywiście odwiedzający nasz sklep znajdą również dużą liczbę akcesoriów. Klienci nie będą ograniczeni jedynie do zakupów związanych z grami komputerowymi. Dedykowane kategorie przeznaczone dla pasjonatów nagrywania filmów i dronów będą stanowiły konieczne i pożądane urozmaicenie głównej oferty.

Każdy, nawet najlepszy sprzęt ulega awariom. Dla użytkownika domowego stanowią one problem, dla firm oznaczają stratę pieniędzy i zaufania klientów. CebITserwis został stworzony z myślą właśnie o takich problemach. Rozwiązujemy problemy ze sprzętem, które utrudniają życie naszym klientom.

Naprawiamy laptopy oraz komputery stacjonarne, monitory oraz serwery. Naprawy realizujemy możliwie szybko, ponieważ wiemy, że czas ma znaczenie. Nie działający komputer pracownika z każdą godziną generuje dodatkowe koszty dla firmy.

Gdy naprawa dotyczy sprzętu kupionego w jednym z naszych sklepów oferujemy w pierwszych tygodniach gwarancję door to door. Jest to wygodna i szybka metoda przekazywania uszkodzonego sprzętu komputerowego.

Czasem jednak sprzętu nie da się naprawić, może nawet się to nie opłaca. Dla takich przypadków właściwym kierunkiem będzie CebITrecykling. Odbierając stary, zużyty sprzęt komputerowy pomagamy klientom dbać o środowisko. CebITrecykling powstał z myślą o klientach biznesowych oraz indywidualnych, dysponujących niewielkimi lub bardzo dużymi ilościami sprzętu komputerowego, który jest niezdatny do użytku.

Nie tylko odbieramy sprzęt komputerowy, ale pomagamy go sprzedać. Czasem przekazane nam komputery mogą przedstawiać jakąś wartość. Dlatego, jeżeli uda się nam sprzedać przekazany sprzęt, jeżeli klient wyraził takie życzenie, podzielimy się z nim zyskiem.

Bezpieczeństwo danych jest jednym z głównych priorytetów we współczesnych firmach. Wiperapp jest naszym rozwiązaniem pozwalającym na nieodwracalne kasowanie danych z firmowych komputerów.

Opracowywany przez wiele lat Wiperapp pozwala na kasowanie dysków z wielu komputerów jednocześnie. Co istotne – komputery nie muszą znajdywać się w jednym mieście, jeżeli znajdują się w jednej sieci. Pozwala to działom IT znacząco podnieść poziom bezpieczeństwa danych w swoich firmach.

Korzystając z doświadczenia w branży, zdecydowaliśmy się zaprojektować cały system z myślą o użytkowniku. Dzięki temu udało nam się stworzyć proste i intuicyjne narzędzie, które można wykorzystać w każdej firmie niezależnie od jej wielkości.

Równolegle z pracami nad oprogramowaniem rozpoczęliśmy projekty dedykowanych platform sprzętowych. Stworzone platformy noszą nazwy Wiperbox, Wiperack oraz Wiper Air. Oferują one szeroki zakres funkcjonalności – od potężnej szafy zdolnej do kasowania dziesiątek dysków nawet podczas awarii zasilania w budynku po urządzenie, które dosłownie mieści się w kieszeni.

Wiperapp niedługo zostanie zaprezentowany również na rynku międzynarodowym.

Zapraszamy do współpracy.

Artykuł Partnera


  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com
biznes