Jesteś w: Strona główna » Biznes » Firma

Kampania zapisy na akcje

11.12.2017 10:09  Firma
Kampania zapisy na akcje Polska firma technologiczna zajmująca się tworzeniem produktów wykorzystujących SI. Do roku 2024 wartość światowego rynku SI (Sztucznej Inteligencji) osiągnie wartość 115 mld USD. Nowa gałąź nauki i biznesu wchodzi w nową fazę rozwoju. Jak mówią analitycy z każdej części świata – jest to proces nieunikniony.
 
Jak Sztuczna Inteligencja wpłynie na nasze życie?
 
Już dziś korzystamy z jej mocy używając różnych usług i funkcji na smartfonach. Wyszukiwarki analizują nieustannie dane aby dać nam wyższej jakości odpowiedzi. A naukowcy opracowują kolejne generacje co raz to bardziej zaawansowanych algorytmów. Sztuczna Inteligencja i produkty o nią oparte to przyszłość która wkracza do codziennego życia z dynamiką trendu komputerów osobistych w latach 80. Dziś obserwujemy ten sam impet. Samosterujące samochody, Inteligentne domy, samosterujące roboty, w pełni zautomatyzowane fabryki to już nie opowiadania z filmów o przyszłości, a fakt. Odpowiedzialność za wpływ SI na życie codzienne leży w każdym beneficjencie jej produktu, czyli można powiedzieć w każdym z nas. 
 
Są obawy przed jej rozwojem, czy są uzasadnione?
 
Z historycznego punktu widzenia, obawy towarzyszyły każdej wdrożonej innowacji do codzienności. Zaczynając od stosowania nawozów na polu upraw czy pierwszych samochody. Zastosowanie pierwszych komputerów w pracy wzbudzało niegdyś również dużo emocji, dziś komputery są dla nas normalnością bez której nie wyobrażamy sobie funkcjonowania. Podobnie rzecz ma się z SI, która ułatwia nam wiele rzeczy, steruje światłami w dużych miastach, analizuje dane medyczne, wspomaga naukowców i analityków ekonomicznych, w domach wkrótce zakupy będziemy dokonywać głosowo, a lodówka sama stworzy listę brakujących produktów które lubimy.

SI stało się naturalnym elementem rozwoju społecznego, a w niedalekiej przyszłości kryzysy gospodarcze nie będą miały miejsca SI, je przewidzi co pozwoli każdemu na odpowiednie przygotowanie. Już dziś na tym polu posiadamy ogromne sukcesu. SI jest dokładna i analizuje ogromne ilości danych w których ogromie człowiek mógłby nie uwzględnić istotnego czynnika. 
 
Czym się zajmuje spółka Turbo Trade S.A.?
 
Projektujemy, wdrażamy i prowadzimy prace badawcze udoskonalające opracowane produkty. W swoim portfolio posiadamy rozwiązania dla Inteligentnego domu, zaawansowane systemy e-commerce zdolne do samodzielnej analizy i obróbki danych produktowych, systemy do analiz ekonomicznych i finansowych – prognozujące przyszłe ruchu różnych indeksów. Pracujemy nieustannie nad kolejnymi generacjami produktów i zwiększeniem możliwości obecnych.
 
Jakie ma cele?
 
Celem spółki jest wprowadzenie produktów na rynek międzynarodowy.  Zapotrzebowanie na opracowane produkty jest szczególnie duże w gospodach rozwiniętych takich jak USA, Niemcy czy Wielka Brytania – tam możliwości SI zostały już docenione, a firmy szczególnie są zainteresowane wszelkimi rozwiązaniami ją wykorzystującymi. Spółka aktualnie jest w trakcie pozyskiwania kapitału na realizacje wskazanych celów.
 
Więcej informacji o spółce i produktach znaleźć można na:  https://turbotrade.pl/relacje-inwestorskie 
 
Turbo Trade S.A
 
 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes