Jesteś w: Strona główna » Biznes » Firma

Konsorcjum spółki Polimeksu ma umowę na terminal dla PERN za 326,9 mln zł netto

16.01.2019 15:13  Firma
Konsorcjum spółki Polimeksu ma umowę na terminal dla PERN za 326,9 mln zł netto Konsorcjum w składzie Naftoremont-Naftobudowa (NN, spółka zależna Polimeksu-Mostostalu) oraz Agat S.A. zawarło z PERN umowę na zadanie pod nazwą "Terminal naftowy w Gdańsku II etap dla PERN S.A. z siedzibą w Płocku" o wartości ryczałtowo 326,89 mln zł netto, podał Polimex. NN przypada 69,3% ceny kontraktu.

"Wynagrodzenie będzie płatne po dokonaniu przez zamawiającego odbioru etapów realizacji kontraktu. Wykonawca może ubiegać się o jednorazową zaliczkę na poczet ceny kontraktu w wysokości do 20% ceny kontraktu brutto. Wykonawca zobowiązał się doprowadzić do zakończenia realizacji przedmiotu kontraktu w terminie 21 miesięcy od dnia zawarcia kontraktu" - czytamy w komunikacie.

Polimex-Mostostal S.A. jest firmą inżynieryjno-budowlaną, aktywną na rynku od 1945 roku. Wraz ze spółkami tworzącymi GK Polimex, realizuje usługi na zasadach generalnego wykonawstwa dla wielu branż przemysłu, w tym energetyki, chemii, przemysłu rafineryjno-petrochemicznego czy ochrony środowiska. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży spółki sięgnęły 2,42 mld zł w 2017 r.

ISBnews

 

Notowania POLIMEXMS
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes