Grupa Azoty
PARTNER
SERWISU
Jesteś w: Strona główna » Biznes » Firma

MZN Property z rekordowymi przychodami w marcu

16.04.2018 10:06  Firma
MZN Property z rekordowymi przychodami w marcu
Grupa MZN Property osiągnęła w marcu najwyższe w historii miesięczne przychody ze sprzedaży. Właściciel platformy nieruchomościowo-finansowej wypracował 2,3 mln zł przychodów, co oznacza wzrost o 13,8% względem marca ubiegłego roku. 

Dzięki wprowadzanym od IV kwartału 2017 r. zmianom w segmencie nieruchomościowym oraz rosnącej skali działalności segmentu finansowego Grupa MZN Property odnotowała kolejny wzrostowy miesiąc. Rezultat osiągnięty w marcu jest o 14% lepszy niż w marcu 2017 roku, który pod względem przychodów był do tej pory drugim najlepszym miesiącem w historii Grupy.
 
- „Wyniki osiągnięte w pierwszym kwartale są dla nas bardzo satysfakcjonujące, ponieważ potwierdzają skuteczność naszych działań i wzmocnienie marki Morizon.pl. Od początku roku utrzymujemy wzrost sprzedaży, a osiągnięte w marcu wyniki są najwyższymi w naszej historii. Pomimo wysokiej bazy porównywalnej z bardzo dobrego marca 2017 r. poprawiliśmy  przychody o kolejne kilkanaście procent.” – komentuje Jarosław Święcicki, prezes MZN Property.
 
Zarówno segment nieruchomościowy jak i segment finansowy odnotowały w marcu istotny wzrost przychodów. Na wynik segmentu nieruchomościowego widoczny wpływ miał znaczny wzrost średnich przychodów od klientów profesjonalnych. Segment finansowy, obejmujący własną sieć dystrybucji kredytów hipotecznych i gotówkowych oraz sprzedaż narzędzi dla pośredników kredytowych, również zanotował dobre wyniki finansowe. 
 
- „Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowych rezultatów, ale nie mamy zamiaru na tym poprzestawać. Zwiększamy skalę działalności i uruchamiamy kolejne inicjatywy, których celem jest zapewnienie dalszego wzrostu przychodów i poprawy rentowności. Między innymi w II kwartale planujemy udostępnienie platformy internetowej – eksperta online, która wesprze dystrybucję kredytów hipotecznych.” – dodaje Jarosław Święcicki.
 
MZN Property kontynuuje prace nad platformą internetową do dystrybucji produktów finansowych oraz odświeżeniem i wzmocnieniem rozpoznawalności flagowego portalu Grupy – Morizon.pl. 
 
MZN Property 
 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes