Jesteś w: Strona główna » Biznes » Firma

Maxcom ma wyłączność negocjacyjną dot. nabycia udziałów w UAB Rubbee do 31 maja

16.05.2019 08:25  Firma
Maxcom ma wyłączność negocjacyjną dot. nabycia udziałów w UAB Rubbee do 31 maja Maxcom zawarł z Laurynasem Jokužisem, Gediminasem Nemanisem, UAB "Elinta", Aktywatorem Innowacji aneks nr 3 do porozumienia ustalającego wstępne ramowe warunki transakcji tzw. term sheet dotyczące nabycia przez Maxcom udziałów w spółce UAB "Rubbee", podała spółka. Wraz z podpisaniem term sheet udzielono spółce wyłączności negocjacyjnej do 31 marca 2019 r.

Aneksem nr 1, a następnie aneksem nr 2 przedłużono negocjacje do 15 maja 2019 r., podano.

"Dnia 15 maja 2019 r. strony podpisały aneks nr 3 wydłużający okres wyłączności negocjacyjnej do dnia 31 maja 2019 r. celem wynegocjowania i zawarcia umów niezbędnych do przeprowadzenia inwestycji" - czytamy w komunikacie. 

Zobacz także: 
Maxcom rekomenduje 2 zł dywidendy na akcję za 2018 r.

Maxcom ma ponad 15-letnie doświadczenie w produkcji oraz dystrybucji własnych marek produktów telekomunikacyjnych. Jest jednym z kluczowych graczy w Europie w sprzedaży klasycznych telefonów komórkowych, w szczególności dla seniorów oraz dedykowanych osobom, które uprawiają sporty ekstremalne lub pracują w ciężkich warunkach. Grupa działa pod dwiema markami - Maxcom oraz budżetową Maxton. Spółka zadebiutowała na GPW w 2017 r.

ISBnews

Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
 
Paweł Szczepanik przedstawia: FALE ELLIOTTA FAKTY I MITY | Analiza techniczna   Jak inwestować w condohotele
 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes