Jesteś w: Strona główna » Biznes » Firma

Nominacje partnerskie w Kancelarii Greenberg Traurig

20.03.2017 10:24  Firma
Nominacje partnerskie w Kancelarii Greenberg Traurig
Kancelaria Greenberg Traurig z przyjemnością informuję, że nowymi partnerami zostali dotychczasowi partnerzy lokalni:
 
Rafał Baranowski, radca prawny
 
Rafał Baranowski w swojej praktyce koncentruje się na transakcjach fuzji i przejęć, private equity, joint-ventures, jak również na zagadnieniach prawa korporacyjnego oraz prawa energetycznego, w szczególności w sektorze ropy i gazu.
 
Rafał Baranowski posiada ponad 15 lat doświadczenia w realizacji największych i najbardziej kompleksowych transakcji M&A, private equity oraz transakcji w sektorze ropy i gazu w Polsce, jak również licznych transakcji międzynarodowych, w tym w Europie Zachodniej i Środkowej, na Bliskim Wschodzie i w Azji.
 
Do jego klientów należą fundusze private equity oraz wiodące na rynku krajowym i międzynarodowym spółki prowadzące działalność w wielu branżach, w tym w branży biotechnologicznej, telekomunikacyjnej, w mediach, w sektorze obronnym oraz sektorze ropy i gazu.
 
Rekomendowany przez EMEA Legal 500 w kategorii prawo korporacyjne/fuzje i przejęcia.
 
Paweł Piotrowski, radca prawny
 
Paweł Piotrowski w swojej pracy koncentruje się na prawie papierów wartościowych, prawie spółek oraz na transakcjach typu private equity i M&A. 
Paweł Piotrowski posiada 15 lat doświadczenia w realizacji największych transakcji z zakresu rynków kapitałowych w Polsce.
 
Brał udział w przygotowaniu ofert publicznych spółek polskich oraz zagranicznych, transakcjach fuzji i przejęć spółek publicznych oraz prywatnych. Do jego klientów należą emitenci oraz banki inwestycyjne i fundusze private equity.
Rekomendowany przez Chambers Europe oraz Best Lawyers w kategorii rynki kapitałowe.
 
Lokalnym partnerem została:
 
Karolina Dunin-Wilczyńska, radca prawny
 
Karolina Dunin-Wilczyńska w swojej praktyce koncentruje się na projektach z zakresu prawa papierów wartościowych, jak również prawa spółek oraz fuzji i przejęć.
Posiada ponad 15 lat doświadczenia w realizacji najbardziej kompleksowych transakcji z zakresu rynków kapitałowych w Polsce.
 
Brała udział w przygotowaniu ofert publicznych spółek polskich oraz zagranicznych, w tym pierwszych ofert publicznych, ofert na prawach poboru, ofert typu scrip dividend, działając przede wszystkim po stronie emitentów z sektora bankowego, energetycznego, paliwowego oraz ubezpieczeń, jak również transakcjach typu dual listing. Reprezentowała emitentów w związku z emisjami wysokooprocentowanych obligacji.

Greenberg Traurig LLP
 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes