Jesteś w: Strona główna » Biznes » Firma

Oferta Budimeksu na 249,69 mln zł netto najkorzystn. w przetargu na obwodnicę

02.01.2019 08:18  Firma
Oferta Budimeksu na 249,69 mln zł netto najkorzystn. w przetargu na obwodnicę Oferta Budimeksu o wartości  249 685 023 zł netto została uznana za najkorzystniejszą oceniona najwyżej w postępowaniu przetargowym na "Budowę obwodnicy Wałbrzycha w ciągu drogi krajowej nr 35", podała spółka.

"Zarząd Budimeksu zawiadamia, że gmina Wałbrzych - Zarząd Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu oraz Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu poinformowała spółkę o tym, że jej oferta została oceniona najwyżej w postępowaniu przetargowym na 'Budowę obwodnicy Wałbrzycha w ciągu drogi krajowej nr 35'. Powyższe nie oznacza wyboru oferty Budimeksu jako najkorzystniejszej, gdyż postępowanie dotyczące oceny ofert nie zostało ostatecznie zakończone" - czytamy w komunikacie.

Przewidywany termin rozpoczęcia robót nastąpi po przedłożeniu zatwierdzonego Projektu Tymczasowej Organizacji Ruchu, a termin zakończenia robót nastąpi 20 miesięcy od daty zawarcia umowy.

BUDIMEX jest notowany na warszawskiej giełdzie od 1995 r. Jego inwestorem strategicznym jest hiszpańska firma Ferrovial. W 2017 r. miał 6,37 mld zł skonsolidowanych przychodów.

ISBnews

 

Notowania BUDIMEX
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes