Jesteś w: Strona główna » Biznes » Firma

Oferta Mirbudu wybrana przez ARP na budowę hali w Stalowej Woli za 29,5 mln zł

29.10.2018 16:18  Firma
Oferta Mirbudu wybrana przez ARP na budowę hali w Stalowej Woli za 29,5 mln zł Oferta Mirbudu, warta 29,52 mln zł brutto, została uznana za najkorzystniejszą w przetargu Agencji Rozwoju Przemysłu (ARP) na zaprojektowanie i budowę hali produkcyjnej z zapleczem w Stalowej Woli na terenie TSSE Euro-Park Wisłosan, podał Mirbud.

"Oferta złożona przez emitenta spełniła wszystkie wymagania określone przez zamawiającego – Agencję Rozwoju Przemysłu S.A. i uzyskała najwyższą liczbę punktów" - czytamy w komunikacie.

Przedmiotem umowy będzie realizacja zadania pn.: "Wykonanie dokumentacji projektowej i budowy hali produkcyjnej z zapleczem socjalno-biurowym wraz z zagospodarowaniem terenu na działce o numerze ewidencyjnym 102/697 w Stalowej Woli przy ul. Kasprzyckiego na terenie TSSE Euro-Park Wisłosan Podstrefa Stalowa Wola w formule zaprojektuj i wybuduj", podano także.

Mirbud S.A. działa przede wszystkim jako generalny wykonawca lub generalny realizator we wszystkich segmentach budownictwa. Od 2008 r. spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 860 mln zł w 2017 r. 

ISBnews

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes