Jesteś w: Strona główna » Biznes » Firma

Oferta konsorcjum z Budimeksem najwyżej oceniona na kontynuację prac na A1

17.06.2019 13:22  Firma
Oferta konsorcjum z Budimeksem najwyżej oceniona na kontynuację prac na A1 Oferta konsorcjum firm Strabag Infrastruktura Południe (lider, 45% udziału), BUDIMEX (45%) i Budpol (10%), warta 353,17 mln zł netto, została oceniona najwyżej w postępowaniu przetargowym Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) na "Kontynuację robót związanych z budową autostrady A1 na odcinku węzeł Rząsawa - węzeł Blachownia w zakresie robót zabezpieczających", podał Budimex. Wartość oferty przekracza budżet zamawiającego.

"Powyższe nie oznacza wyboru oferty jako najkorzystniejszej, gdyż postępowanie dotyczące oceny ofert nie zostało ostatecznie zakończone. Wartość oferty przekracza kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia" - czytamy w komunikacie.

Zobacz także: Budimex miał 28,54 mln zł zysku netto, 49,97 mln zł zysku EBIT w I kw. 2019 r.

Termin rozpoczęcia robót wyznacza dzień zawarcia umowy, termin zakończenia robót: 15 grudnia 2019 r., podano także.

Budimex jest notowany na warszawskiej giełdzie od 1995 r. Jego inwestorem strategicznym jest hiszpańska firma Ferrovial. W 2018 r. miał 7,38 mld zł skonsolidowanych przychodów.

ISBnews

Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
 
Paweł Szczepanik przedstawia: SPÓŁKI ENERGETYCZNE DWIE WSKAZÓWKI | Analiza techniczna   Inwestorzy.TV z wizytą w magazynach Nextbike Polska SA
 

Notowania BUDIMEX
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes