Jesteś w: Strona główna » Biznes » Firma

Play wprowadza usługę carrier billing - dodawania płatności do rachunku

06.12.2018 13:22  Firma
Play wprowadza usługę carrier billing - dodawania płatności do rachunku Play Communication, operator sieci Play, jako pierwszy wprowadza "carrier billing", podała spółka.

"Usługa dodawania płatności do rachunku za telefon ('carrier billing') jest już dostępna dla zakupów w App Store, Apple Music & iTunes. Od 6 grudnia 2018 roku Play oferuje swoim klientom opcję płacenia za zakupy w App Store, Apple Music oraz iTunes bezpośrednio ze swojego konta telefonu komórkowego" - czytamy w komunikacie.

Usługa ta będzie dostępna dla wszystkich klientów Play korzystających z usług komórkowych w systemie abonamentowym, podano także.

"Korzystanie z usługi jest proste. Klienci Play posiadający nowe lub obecne Apple ID wybierają opcję 'carrier billing' jako metodę płatności w swoich ustawieniach konta na App Store, Apple Music oraz iTunes ze swojego iPhone'a, iPada, odtwarzacza iPod touch oraz z Maca lub na iTunes ze swojego komputera stacjonarnego. Nowa opcja płatności będzie skonfigurowana automatycznie i od razu pozwoli na realizowanie zakupów jednym stuknięciem ze wszystkich urządzeń Apple, w tym Apple TV oraz Apple Watch" - czytamy dalej.

Play Communications jest właścicielem 100% udziałów w P4 (Play), która jest operatorem telefonii komórkowej Play. Spółka zadebiutowała na GPW w lipcu 2017 r. 

ISBnews


 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes