Jesteś w: Strona główna » Biznes » Firma

Ponad 2 000 m kw. dla Sii w Equal Business Park

12.07.2016 10:45  Firma
Ponad 2 000 m kw. dla Sii w Equal Business Park Świadcząca usługi informatyczne firma Sii wynajęła 2 020 m kw. w budynku B Equal Business Park, który należy do spółki Midvest. Najemca wprowadzi się do obiektu w czerwcu 2017 r. Będzie to nowa prestiżowa lokalizacja Sii w Krakowie. Eksperci Knight Frank pośredniczyli w transakcji najmu.

„Bardzo się cieszę, że tak uznana firma jak Sii doceniła zalety Equal Business Park i dołączy do grona najemców tego obiektu. Jest to potwierdzenie, że kompleks spełnia najwyższe oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Kadra Sii znajdzie w nim wszelkie potrzebne udogodnienia.” – komentuje Aleksandra Markiewicz, Negocjator w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w firmie Knight Frank.

Sii to prężnie rozwijająca się firma, zatrudniająca obecnie w Polsce ponad 2 300 inżynierów. Jej krakowski oddział rozwija się wyjątkowo szybko. Firma rozpoczęła współpracę z nowymi klientami z różnych sektorów i zatrudnia już w Krakowie blisko 250 osób. W najbliższym roku przewiduje zatrudnić 100 nowych pracowników. Krakowski oddział Sii realizuje projekty m.in. z zakresu rozwoju aplikacji mobilnych, testów, a także inżynierii oraz programowania wbudowanego. „Klienci chętnie powierzają nam projekty. Mają do nas zaufanie i kierują się powszechną opinią o Sii jako wiarygodnym partnerze.” - mówi Ryszard Pytko, dyrektor oddziału krakowskiego Sii.

Sii, by móc rozwijać się i rekrutować pracowników, otrzyma ok. 200 m kw. powierzchni przejściowej w budynku A Equal Business Park, którą obejmie po wakacjach.

„Firma Sii Polska jest ceniona za swoją innowacyjność oraz elastyczność. To wartości, które idealnie współgrają z charakterystyką kompleksu Equal Business Park. Połączenie unikatowej lokalizacji, nowoczesnej architektury i przemyślanej aranżacji przestrzeni biurowej tworzy inspirujące środowisko pracy. Jestem przekonany, że specjaliści firmy Sii Polska docenią zalety tego miejsca, które wpłyną nie tylko na ich komfort, ale również efektywność codziennych zadań.” – podkreśla Filip Dziuda, dyrektor obiektów komercyjnych Equal Business Park.

Equal Business Park to kompleks nowoczesnych budynków biurowo-usługowych klasy A, zlokalizowany przy ul. Wielickiej na krakowskim Podgórzu. Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana ze śródmieściem i pozostałymi dzielnicami miasta. Ścieżki rowerowe, szybki tramwaj, największa estakada w mieście czy rewitalizacja dworca w Płaszowie wpływają w praktyce na atrakcyjność tej lokalizacji.


Knight Frank


  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes