Jesteś w: Strona główna » Biznes » Firma

Prowadzisz klub fitness i chcesz poszerzyć działalność o siłownię? Zobacz, jak to zrobić!

10.06.2019 11:31  Firma
Prowadzisz klub fitness i chcesz poszerzyć działalność o siłownię? Zobacz, jak to zrobić!
Pokusa do poszerzenia profilu dotychczasowej działalności nie chce Cię opuścić? Marzą Ci się większe zyski? Pamiętaj, że rozbudowa firmy to nie tylko nowy sprzęt na siłownię – to również konieczność rozpoczęcia współpracy z trenerem personalnym i dysponowania większą przestrzenią. Poznaj najważniejsze kroki niezbędne do uruchomienia siłowni, które przydadzą Ci się, jeżeli już prowadzisz klub fitness.
 
Punkt 1: dostosuj lokal lub wynajmij nowy
 
Jeżeli dotychczasowa siedziba Twojej firmy daje możliwości rozbudowy i wydzielenia nowej przestrzeni na siłownię, skorzystaj z niej. Twoi obecni klienci na pewno będą zadowoleni z tego, że nie muszą dopasowywać się do nowej lokalizacji. Jeżeli jednak w Twoim obecnym miejscu prowadzenia działalności nie ma szans na powiększenie przestrzeni, rozejrzyj się za nowym, większym lokalem. Zwróć uwagę na to, aby zapewnił dobry dojazd Twoim klientom oraz gwarantował wygodny parking.
 
Punkt 2: zainwestuj w wysokiej jakości sprzęt do ćwiczeń

To, co przyciągnie do Ciebie nowych klientów, to nie tylko pozytywna atmosfera miejsca, ale również możliwość ćwiczenia na różnego typu sprzętach. Nie ograniczaj się wyłącznie do rowerków treningowych czy bieżni – daj szansę swoim klientom na wybór takiego sprzętu, który najlepiej będzie odpowiadać ich potrzebom. Profesjonalny sprzęt do siłowni znajdziesz w sklepie https://totalfitnessconcept.pl//profesjonalny-sprzet-na-silownie/.
 
Punkt 3: rozpocznij współpracę z trenerem personalnym

Choć wiele osób lubi ćwiczyć samodzielnie i w ciszy, rośnie liczba tych, którym zależy na kształtowaniu sylwetki pod okiem trenera personalnego. Przeprowadź wywiad z potencjalnymi kandydatami na to stanowisko. Z najlepszym spośród nich wejdź we współpracę. Poszerzając dotychczasową ofertę o usługi dodatkowe masz szansę na zdobycie nowych klientów. Nie zapomnij dostarczyć trenerowi narzędzi do pracy – używane wyposażenie siłowni znajdziesz w sklepie https://totalfitnessconcept.pl//.
 
Punkt 4: udostępnij swoim klientom karnety w korzystnych cenach

Wśród Twoich klientów na pewno sporo będzie takich, którym zależy na utrzymaniu regularności ćwiczeń. W końcu od niej zależy skuteczność w odchudzaniu czy kształtowaniu sylwetki. Udostępnij swoim klientom możliwość wykupienia karnetu, w ramach którego będą mogli ćwiczyć do woli. Możesz również wejść we współpracę z lokalnymi przedsiębiorstwami, które będą dawać karnety na siłownię jako benefity pozapłacowe. 
 
Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
startupy.tv| Lesław Sierocki, Companion Sp. z o.o.   Biznes według Enter Air
 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes