Jesteś w: Strona główna » Biznes » Firma

Przechowywanie rzeczy dla każdego - Self Storage Wrocław

10.10.2017 14:32  Firma
Magazyny do wynajęcia typu Self Storage (Wrocław) to obecnie coraz popularniejsza metoda na szybkie, łatwe i tanie rozwiązanie problemu z nadmiarem wszelkiego rodzaju rzeczy. To oferta, którą śmiało mogą brać pod uwagę zarówno firmy, jak i osoby prywatne, w tym studenci. Jak wiemy, zmiany w życiu bardzo często są powiązane z potrzebą przeniesienia czy tymczasowego przechowania różnej wielkości rzeczy. MobilneKontenery.pl pozwala uporać się z takimi przypadkami.
 
MobilneKontenery.pl Na czym to polega?
 
Zasada jest bardzo prosta! Kontenery mobilne typu Self Storage pozwalają uporać się z powszechnym problemem posiadania zbyt wielu przedmiotów, przy ograniczonej powierzchni, jaką dysponujemy. Jeśli nie masz miejsca na motor, skuter, meble czy narty, a nie chcesz, lub nie możesz się ich szybko pozbywać, to wynajem kontenera jest idealnym rozwiązaniem. Podobnie w przypadku remontu czy sprzedaży domu, lub powierzchni biurowych. Magazyn to świetne miejsce, w którym twoje przedmioty mogą być składowane.
 
Dostęp i bezpieczeństwo
 
MobilneKontenery.pl oferuje elastyczne opcje, jeśli chodzi o wielkość wynajmowanej powierzchni czy czas trwania najmu. Proces wynajmu jest maksymalnie uproszczony i w zasadzie bez większych formalności, niemal od ręki można zyskać dostęp do wynajmowanej powierzchni. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to i tu nie ma się czym przejmować, bowiem cały teren z wynajmowanymi kontenerami jest pod stałym monitoringiem. Ty masz do niego dostęp przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!
 
Miejsce dla ciebie
 
Z oferty może skorzystać każdy, kto potrzebuje przechować rzeczy, na które nie ma miejsca. Osoby prywatne mogą umieścić w wynajmowanym kontenerze meble, narty, rowery, motory czy ubrania. Jeśli posiadamy przedmioty o sporych gabarytach, a nie chcemy by niszczały na podwórku czy zajmowały miejsce w garażu, to najlepiej zdecydować się właśnie na wynajem kontenera. Sezonowe przechowywanie rzeczy w wynajmowanym magazynie to rozwiązanie, które może być pomocne kilka razy w ciągu roku.
 
Student w potrzebie
 
Studenci mogą zdecydować się na wynajem kontenera w czasie przeprowadzki lub wakacji. Wiadomo, że podczas zmiany miejsca zamieszkania trzeba poradzić sobie z przeniesieniem dziesiątek kartonów, a nie wszystko musi być zawsze pod ręką. Zamiast składować je w mieszkaniu, lub niewielkiej piwnicy, lepiej umieścić je w przeznaczonym ku temu miejscu.
 
Opcja dla firm
 
Firmy mogą wynajmować kontenery do składowania mebli, segregatorów z dokumentami czy krzeseł. To naturalne, że z biegiem przybywa lat różnego rodzaju dokumentów, do których zagląda się sporadycznie. Można je umieścić poza siedzibą firmy. Podobnie sprawa wygląda ze sprzętem, który wymieniamy. Nadmiar biurek czy krzeseł biurowych można przenieść do wynajmowanego kontenera i w późniejszym terminie, w razie potrzeby, skorzystać z nich, lub sprzedać.
 
Każdy wynajmujący może oczywiście dobrać odpowiedni rozmiar wynajmowanej powierzchni do swoich indywidualnych potrzeb. Warto skorzystać także z pojemników i kartonów, w którym można poukładać przechowywane rzeczy z zachowaniem niezbędnego porządku. 
 
Pełną sylwetkę i ofertę, dotyczącą wynajmu kontenerów typu Self Storage można znaleźć na stronie MobilneKontenery.pl 

MobilneKontenery.pl 

 
 

 • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

 • Korzystam z Less Mess już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona :) Z tego co wiem jest też teraz rabat -30% na wszystkie pomieszczenia, i już z mężem mamy plan co możemy jeszcze zagospodarować w ich boxach :) Jak dla mnie super sprawa, super lokalizacja i suuuper ceny :)

  ~Gabrysia   (13 listopada o 13:02)   Zgłoś spam
  Oceń komentarz:
  50%
 • no właśnie też mi się tak wydawało że przedłużyli też na listopad, zdecydowanie się przyda

  ~Milena   (11 listopada o 22:07)   Zgłoś spam
  Oceń komentarz:
  50%

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes