Jesteś w: Strona główna » Biznes » Firma

Ryanair zapowiedział 100 mln USD inwestycji i 6 nowych tras

06.12.2018 15:36  Firma
Ryanair zapowiedział 100 mln USD inwestycji i 6 nowych tras Ryanair uruchomi 6 nowych tras: do Bari, Berlina Tegel, Katanii, Kopenhagi, Rimini oraz Salonik oraz zainwestuje w Polsce 100 mln USD - zbazuje dodatkowy, 6. samolot w Krakowie, podał przewoźnik. Zwiększone zostaną także częstotliwości na istniejących kierunkach do Alicante, Brukseli Charleroi, Kijowa i Londynu Stansted. 

"Cieszymy się bardzo mogąc ogłosić kolejną inwestycję wartą 100 mln USD w 6. już samolot w Krakowie w sezonie Lato 2019. Łączny koszt inwestycji w maszyny zbazowane w Krakowie wyniesie 600 mln USD. Wprowadzamy także 6 kolejnych, zupełnie nowych tras. Do sprzedaży na Ryanair.com już jutro trafi 250 000 dodatkowych miejsc" - powiedział Chief Commercial Officer Ryanaira David O'Brien, cytowany w komunikacie.

"'Lato 2019' to atrakcyjne nowe połączenia prosto z Krakowa. Nasi pasażerowie będę mieć szanse na kolejne inspirujące podróże. Rozwój siatki połączeń Kraków Airport to potwierdzenie potencjału turystycznego oraz biznesowego, a także impuls dla kolejnych inwestycji i miejsc pracy w Małopolsce" - powiedział prezes Kraków Airport Radoslaw Włoszek, cytowany w komunikacie.

Ryanair to niskokosztowy przewoźnik lotniczy, który operuje z ok. 200 lotnisk w ponad 30 krajach.

ISBnews

 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes