Jesteś w: Strona główna » Biznes » Firma

TFI PZU zostało wpisane do ewidencji PPK

07.05.2019 08:21  Firma
TFI PZU zostało wpisane do ewidencji PPK Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU (TFI PZU) zostało wpisane przez Polski Fundusz Rozwoju (PFR) do ewidencji instytucji, które mogą oferować pracownicze plany kapitałowe (PPK), podało towarzystwo.

"Działamy szybko, ponieważ jesteśmy zdeterminowani, żeby wspierać ideę oszczędzania przez Polaków. Taką możliwość dają pracownicze plany kapitałowe. Naszym celem jest skuteczne pomnażanie powierzonych nam oszczędności" - powiedział Marcin Żółtek, odpowiedzialny w Grupie PZU za PPK, cytowany w komunikacie.

Jak zapowiadał prezes Grupy Paweł Surówka, PZU w pierwszym roku funkcjonowania PPK zrezygnuje z pobierania opłat za ich zarządzanie. 

Zobacz także: Investors TFI zarejestrowało fundusz do obsługi PPK

"Nasz atut to sieć ponad 400 placówek w całym kraju, 300 opiekunów klienta korporacyjnego i 2 500 doradców klienta indywidualnego. Zapewnimy kompleksową pomoc przy zawieraniu umów na prowadzenia i zarządzanie PPK, przy ich wdrażaniu i prowadzeniu na co dzień. Do dyspozycji pracodawców i pracowników oddamy nowoczesny platformy internetowe" - dodał Żółtek.

Grupa kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA (Grupa PZU) jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, a także Europie Środkowo-Wschodniej. Oprócz działalności ubezpieczeniowej Grupa PZU prowadzi także działalność w zakresie zarządzania otwartym funduszem emerytalnym, funduszami inwestycyjnymi i programami oszczędnościowymi.

ISBnews

  Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
 
Popytowe podejście do innowacji   ES-SYSTEM SA, Rafał Gawrylak - Prezes Zarządu, #254 PREZENTACJE WYNIKÓW
 

 • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

 • Im więcej funduszy wejdzie w program tym lepiej dla nas, bo jak wiadomo konkurencyjność na rynku powoduje korzystniejsze warunki :) Z roku na rok pewnie bedzie jeszcze lepiej. Ważne zeby cały obieg rynkowy nabrał tempa. Po kilku latach wszyscy odczują efekty w roznych sektorach gospodarki

  klauderson   (8 maja o 19:55)   Zgłoś spam
  Oceń komentarz:
  50%
 • Coraz więcej się słyszy, że kolejne firmy zostały wpisane do ewidencji ppk. No w końcu już za niecałe dwa miesiące ten program zacznie obowiązywać a jak wiadomo czas leci bardzo szybko. U mnie w firmie to już praktycznie wszystko gotowe, mieliśmy już kilka spotkań z szefem na których nam wszystko wyjaśniał co i jak

  ~iwonka   (7 maja o 13:39)   Zgłoś spam
  Oceń komentarz:
  50%

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes