Jesteś w: Strona główna » Biznes » Firma

Zaangażowanie Społeczne - nowy trend w biznesie XXI wieku

10.07.2015 12:24  Firma
Zaangażowanie Społeczne -  nowy trend w biznesie XXI wieku Program gospodarczy „Organizacja Społecznie Zaangażowa­na” to największy, innowacyjny projekt promujący jedną z idei CSR „zaangażowanie społeczne” w Polsce.

Każda organizacja przystępująca do programu została poddana szczegółowej weryfikacji w takich dziedzinach swojej działalności jak rzetelność finansowa, uczciwe praktyki rynkowe, dotychczasowe działania prospołeczne i charytatywne, dbałość o środowisko naturalne, stwarzanie możliwości rozwoju dla pracowników oraz uwzględnienie obszarów zaangażowania społecznego w strategii rozwoju.

Projekt ma na celu udoskonalenie sposobu funkcjonowania organizacji oraz ukierunkowaniu ich działań w taki sposób, aby wywierały pozytywny wpływ na swoje otoczenie. Program gospodarczy „Organizacja Społecznie Zaangażowana” nie tylko wyróżnia organizacje funkcjonujące na rynku jako „zaangażowane społecznie”, ale również pomaga rozwijać się i dalej działać w tym kierunku.

Sam proces weryfikacji nie jest skomplikowany, każda organizacja może liczyć na rzetelną pomoc ze strony specjalistów Instytutu, którzy ściśle współpracują z Fundacją Chcę Pomagać oraz operatorem portalu chcepomagac.org, działającym pod patronatem Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Patronem medialnym akcji jest portal Inwestycje.pl, a patronem honorowym Business Centre Club.

Serdecznie gratulujemy wszystkim organizacjom, które pozytywnie przeszły proces weryfikacji otrzymując godło „Organizacja Społecznie Zaangażowana”.
www.zaangazowanie-spoleczne.org  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes