Artykuł: Kantory internetowe w opinii klientów - raport Opineo

• Z opineo czy też innych porównywarek poznałem jedynie nazwy kantorów a później sam przeglądałem oferty, analizowałem wszelkie za i przeciw. Tak właśnie stanęło na Gieldawalut.com, korzystam pół roku z usług platformy, jest ok to mało powiedziane. Jest super. Przede wszystkim kursy walut to mocna mocna strona Gieldy.

~jabłoński (2 lutego o 23:58)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Moim faworytem jest Pluskantor.pl, oceniając nie tylko pod względem kursów walut ale i wygody korzystania z usługi.

~lefek (22 grudnia 2018 o 00:35)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Ja korzystam z przewalutowań w Amronet. Nie z rankingów się dowiedziałam o tym kantorze, a z polecania znajomej osoby, która od dawna wymienia tam walutę. Ja też dołączam swoją rekomendację Kantor rzetelny, wycenia rewelacyjnie.

~anieszkamaj (17 grudnia 2018 o 22:37)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • W Opineo z tego co widziałem, to Cinkciarz rządzi. Ponad 700 tys. pozytywnych opinii przekonuje, żeby skorzystać z ich usług.

~Cefal (11 grudnia 2018 o 09:23)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Całkiem dobra platforma kantorowa powiem Ci szczerze, niedawno na Gieldawalut.com bardzo korzystnie kupiłem franki, sądzę, że jeszcze zawitam na ich stronie.

~Michał Janczak (10 grudnia 2018 o 21:36)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • A Gieldawalut.com? Co sądzie?Bo mnie ta elastyczność przekonuje- 2 formy przewalutowań, kantorowa i społecznościowa. A do tego gwarancja że koszt nigdy nie przekroczy 0,2%.

~Packmanka (27 listopada 2018 o 23:51)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Pluskantor jest mega korzystny , bez powizji, bez opłat za korzystanie i bez żadnych ukrytych tanie wymiany, duzo można kasy zaiszczedzić szczególnie jak się częsciej wymienia. do tego prosta obsługa co wazne na poczatku no i super doradcy klienta, zawsze spokojnie i ze zrozumieniem wyjasniają wszystko

~nicker (8 listopada 2018 o 21:07)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Czasem z takich opinii człowiek więcej się dowiaduje niż z porównywarki- bo tam zwykle kantory są oceniane przez pryzmat kursów jedynie. Sama po tym co piszą klienci zdecydowałem się na rejestrację na Pluskantor.pl , wszystkie pozytywy są zgodne z prawdą. Szybkość realizacji u nich jest rewelacyjna.

~maradaga (12 października 2018 o 00:09)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Większość kantorów ma pozytywne opinie i wcale się nie dziwię, ale z drugiej strony wcale to nie pomaga w wyborze, bo skoro każdy jest dobry to nadal nie wiadomo na ktory się zdecydować. Dlatego ja sama wolałam poczytać na stronach kantorów na temat ich funkcjonalności i tak wybrałam pluskantor.pl, Głównie dlatego, że automatycznie realizuje przewalutowania 24.7 a nie tylko w jakiś standardowych godzinach pracy.

~monika (29 września 2018 o 00:29)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Też wymieniam przez internet już od dłuższego czasu. Teraz mam konto na Gieldawalut i jestem zadowolona. Jest możliwość albo wymiany po cenach kantoru, albo po cenie wynegocjowanej samodzielnie (tzw. wymiana społecznościowa). Strona bezpieczna i łatwa w obsłudze.

~MałaMi (11 września 2018 o 09:40)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Na tyle długo wymieniam walutę na platformie amronet.pl że nie sądzę abym raptem planował zmianę, tym bardziej bez powodu. A powodu nie mam. Usługa tak funkcjonuje jak oczekiwałem: transakcja korzystna, szybka, sprawne przelewy na cały świat.

~AdRel (21 sierpnia 2018 o 23:39)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Ja też nie zawiodłem się nigdy na wymianie przez internet, choć próbowałem tylko dwóch kantorów, a obecnie wyłącznie Cinkciarz.pl. Przyzwyczaiłem się do ich serwisu i jakoś najbardziej mi pasuje.

Bartolomeo   (7 sierpnia 2018 o 09:44)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Nie zawiodłem się właściwie na żadnym kantorze internetowym, więc ogólnie mam na ich temat bardzo pozytywne zdanie. Najlepsza współpraca sądzę z Gieldawalut.com jednak , tu wszystko działa jak w zegarku a kursy najlepsze jakie napotkałem do tej pory.

~Atrajnn (6 sierpnia 2018 o 23:08)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Sporo jest kantorów online i korzystałam już z kilku różnych. Póki co najlepiej sprawdza się Pluskantor, bo tam nie ma żadnej prowizji od przewalutowania. Dodatkowy plus, to to, że przewalutowanie jest natychmiastowe.

~Rosa (27 lipca 2018 o 21:21)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • W tej chwili jestem na etapie porównań i poszukiwań e-kantoru, z którym bym mogła racze długofalową współpracę podjąć. Najlepiej mi się podoba Gieldawlaut.com z tych , którym się bliżej przyjrzałam, posiada wszelkie funkcjonalności jakich oczekuję od kantoru online a wycenia przy tym rewelacyjnie.

~Beza (26 lipca 2018 o 22:38)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Wiadomo, każdy kto od jakiegoś czasu wymienia pieniądze online, ma swój sprawdzony kantor. Ja wymieniam od lat w Amronet, który jest jednym z dłużej działającym na rynku polskim e-kantorem i który umie zadbać o klienta. Mają dobre kursy, fajny program cash back i opcję wymiany społecznościowej.

~Miki (26 lipca 2018 o 20:59)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Kursy w kantorach są podobne i dlatego warto przetestować usługę aby też sprawdzić jakość realizacji. Po kilku takich próbach zostałem przy Pluskantor.pl. Najsprawniej-i wymiana i przelewy do banków.

~Todorf (9 lipca 2018 o 23:13)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Dla mnie porownywarka nie jest wyznacznikiem, ale warto zerknąć na oceny klientów, nie wystawiają przecież negatywów bezzasadnie. Niemniej jednak platformę gieldawalut.com znalazłem w inny sposób, najzwyczajniej w google szukałem. No i się udało trafić na idealne miejsce do niedrogich i szybkich przewalutowań. Komentarze o nich sprawdzałem już po fakcie, inni też chwalą.

~Grzechoo (18 czerwca 2018 o 22:29)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Mało kiedy zdarza mi się czytać opinie o kantorach,a to dlatego że są istotne tylko jak ktoś szuka dobrego kantoru dla siebie, a jak wymieniam w Amronet już długo, jest niezawodny od kilku lat i coraz więcej fajnych opcji osiada, np. wersja na komórkę czy ekspresowe przelewy.

~geenlady (6 czerwca 2018 o 00:09)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Z opinii klientów czasem można się wiele ciekawych rzeczy dowiedzieć, czytając je dowiedziałem się np. o promocji w pluskantor.pl polegającej na tym, że pierwsza wymiana się odbywa za darmo- bez spreadu i jakiejkolwiek prowizji. Oczywiście nie omieszkałem skorzystać z takiej okazji.

~Siemio (19 maja 2018 o 00:35)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Platforma do wymiany walut w moim banku ostatnio niestety nieco podupadła na jakości, zaczęły mnie denerwować ciągłe przerwy techniczne, problemy z witryną (sprawdziłem na kilku przeglądarkach) no i przez to a w sumie dzięki temu trafiłem do Pluskantor.pl. Funkcjonalność zdecydowanie lepsza, może grafika nie zachwyca, ale przecież chodzi o użyteczność i ceny.

~Kajtan (12 maja 2018 o 00:08)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Przyznam że kantor wybrałam po prostu intuicyjnie. Przeglądałam kilka, jak weszłam na stronę Gieldawalut.com spodobała mi się na pierwszy rzut oka, przejrzysta z łatwą nawigacją, od razu też wyświetlają się kursy. Korzystam od stycznia, jest OK.

~Luiza (23 kwietnia 2018 o 21:51)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Czasem czytam opinie, porównuję, jednak coraz rzadziej, bo i tak zawsze wychodzi na to że najlepszy jest Amornet,a u nich kupuję walutę już długi czas:)

~hipolita (13 kwietnia 2018 o 22:37)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Warto czasem poczytać opinie o danej firmie. Jak kantor ma sporo negatywów to go od razu wykluczam. Przyznam że zanim zacząłem kupować walutę w Pluskantor.pl też szukałem wypowiedzi na jego temat. Teraz sam mogę dołączyć rekomendację dla tego kantoru.

~Bastek (4 kwietnia 2018 o 20:02)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Oj, ja to z 3 lata wymieniam w jednym kantorze- Amronet, wtedy był najlepszy i teraz też jak porównywałam najkorzystniej wycenia, do tego niezawodna funkcjonalność, ciągle coś nowego, nowe wygodne opcje, choćby mobilna wersja teraz albo przelewy target

~monthik (28 marca 2018 o 00:12)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Nie bardzo mam czas prawdę mówiąc na ciągłe porównania. Nie robię tego niemal od roku, i przez ten cały czas kupuję walutę w Pluskantor.pl, jest w porządku, tanio, rzetelnie, można dysponować środkami wysyłając przelewy do każdego banku na świecie.

~MirMar (8 marca 2018 o 23:17)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Trudno o porównywarkę czy ranking gdzie można znaleźć wszystkie e-kantory w komplecie, jest ich zresztą bardzo, bardzo dużo. Intuicyjnie jakość mi się spodobał Pluakntor.pl, finał finałów już prawie rok korzystam. Nie bez powodu, realizacje są super sprawne o każdej porze, kursy też fajne, a raz negocjowałem z pozytywnym rezultatem gdy wymiana dotyczyła sporej sumy GBP.

~kordjan (22 lutego 2018 o 22:19)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Bardzo pozytywnie postrzegam platformę Gieldawalut.com. Już od pierwszej wymiany zaskarbiła sobie moją sympatię, ponieważ przewalutowanie zostało przeprowadzone profesjonalnie i sprawnie. Jak jak każde kolejne.

~ad_rianna (20 lutego 2018 o 20:37)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Mam własną opinię:) Ugruntowaną kilkuletnią współpracą z Amronet. Od początku do teraz żadnych kłopotów, dobre ceny, obsługa jak należy. Pewny, wato zaufania.

~paki (6 lutego 2018 o 21:38)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Te porównania prędzej utrudnią wybór. Sprawdzam tylko czasem opinie jak już zamierzam skorzystać z usług jakiegoś kantoru. Tak było jak miałem zrealizować pierwszą wymianę przez Gieldawalut.com. Opinie były dobre choć tak naprawdę zaufania nabrałem gdy sprawdziłem sam w praktyce. Jest OK, szybko, tanio więc po co mam szukać dalej, wertować porównywarki itd.

~Kosztel (5 lutego 2018 o 22:49)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Każdy ranking firm wskazuje co innego, ja się tym nie sugeruję za bardzo. Amronet który jest moim ulubionym miejscem do wymiany walut poznałem dzięki poleceniu znajomej osoby.

~Eldi (26 stycznia 2018 o 13:49)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Zaglądam do innej porównywarki, takiej która opisuje tylko kantory. Okazała się przydatna- dowiedziałem się m..in. o kantorze Amronet stamtąd i że można współpracując z nim taniej spłacać kredyt walutowy. Korzystam z powodzeniem, faktycznie spłacam taniej.

~tyszek (16 stycznia 2018 o 18:43)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Znam tę platformę, namiar dostałem z polecenia. Najważniejsze jest to, że Gieldawalut.com działa tak jak oczekiwałem. A oczekiwałem żeby takie wymiany online były szybkie, wygodne i żebym płacił mniej. Wszystko jest OK, także polecam czytelnikom:)

~Piotr K (5 stycznia 2018 o 21:17)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Porównywarka pomogła mi znaleźć całkiem fajną platformę do wymian online- Gieldawalut.com. Kursy są świetne i oszczędzam jeszcze więcej niż w poprzednim tego typu miejscu.

~Marcin (28 grudnia 2017 o 15:13)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Nowym klientom taki ranking może nakreślić temat i pomóc w wyborze, a ja już dawno wybrałem Amronet który obsługuje moje wymiany tak jak oczekiwałem czyli tanio i sprawnie więc nie czytam ostatnio porównań

~Jańczyk (14 grudnia 2017 o 23:36)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Mocno trzymam kciuki za Pluskantor.pl:) Mega fajna współpraca z tą firmą.

~stargret (11 grudnia 2017 o 01:04)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Moim ulubionym kantorem internetowym jest z całą pewnością gieldawalut.com, którą doceniam przede wszystkim za prostotę użytkowania oraz bardzo korzystne kursy. Nie znajdziecie drugiego takiego kantoru na rynku :)

~Lasek (1 grudnia 2017 o 01:37)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Od prawie 3 lat nie korzystam z porównywarek czy rankingów, bo stale wymieniam przez Amronet.pl i nie planuję żadnej zmiany, sprawdza się, jest uczciwym kantorem.

~Bartek89 (30 listopada 2017 o 21:19)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Co do mojej opinii: bardzo jestem zadowolona z wymian w Pluskantor.pl. Szybko, konkretnie, po kursie który się wyświetla, bez kruczków. Bezpieczeństwo tez zachowane jak należy.

~jotana (27 listopada 2017 o 00:25)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Zdałam się na rekomendację, a w porównywarce kantorów i platform tylko co nieco poczytałam o Gieldawalut.com żeby wiedzieć jak się poruszać po takim narzędziu wymiany walut. Jestem zachwycona platformą- że można tak szybko i tanio kupić walutę.

~m.bartnikowska (21 listopada 2017 o 19:51)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Dzięki rankingom można poznać różne e-kantory, ale najwięcej daje to gdy samemu się sprawdzi i wybierze ten najlepszy. Sam kilka przetestowałam i jak na razie Amronet mi pasuje najbardziej, robiąc przelewy z zagranicy do Polski wychodzi mi bardzo tanio.

~stoniak33 (2 listopada 2017 o 22:58)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Ze swojej strony mogę polecić świetny kantor gieldawalut.com. Znajdziemy tam bardzo przyjemne kursy, a strona internetowa jest bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze. Mało tego, na dodatek mamy zapewnione bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki zastosowaniu weryfikacji SMS. Z pewnością warto zajrzeć :)

~Belmod (31 października 2017 o 23:04)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Korzystałem z wielu kantorów internetowych i muszę stwierdzić, że większość z nich jest całkiem niezła - mają bardzo fajne kursy i są proste w obsłudze. Jednakże zdecydowanym liderem jest Amronet, ponieważ jego oferta jest najlepsza spośród wszystkich kantorów, a szybkość transakcji stoi na najwyższym poziomie.

~Hubciu22 (31 października 2017 o 09:38)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • W rankingach zbyt często wszystko się zmienia, wolę trzymać się jednego sprawdzonego e-kantoru, w moim przypadku to Pluskantor.pl. Nie ma co na siłę szukać groszowej różnicy skoro już do tej marki mam zaufanie.

~Omar (17 października 2017 o 21:10)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Wszystko fajnie, ale już dawno nieaktualne. Radzę zapoznać się z najnowszym rankingiem kantorów internetowych na JakiKantor.pl

~kryt (10 października 2017 o 15:41)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Na platformie Gieldawalut.com miałem okazję zrealizować dopiero 2 przewalutowania. Moje pierwsze wrażenia są bardzo optymistyczne. Wymiana wygodna, zasady zrozumiałe, koszty znikome w porównaniu do tego co pamiętam gdy jeszcze nie wymieniałem przez Internet.

~Ramones (8 października 2017 o 19:15)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Podobną platformą jest Amronet.pl. Mam duże zaufanie do niej, już drugi rok minie niebawem jak wymieniam tam walutę, zawsze transakcje były na świetnym poziomie.

~Delli (2 października 2017 o 20:26)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Jednym z najlepszych kantorów obecnie jest na pewno Gieldawalut.com. Ma on najwyższy poziom bezpieczeństwa dzięki weryfikacji SMS oraz bardzo przyjemne kursy wymiany.

~Andrzej (30 września 2017 o 16:12)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Ze swojej strony mogę polecić Amronet - najwyższa jakość obsługi oraz błyskawiczne transakcje to jego główne atuty :)

~Jarek (30 września 2017 o 14:05)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • W przypadku nowych marek na tym rynku trochę trudniej jest bazować na opiniach, bo jest ich jeszcze mało. Dlatego postanowiłem niedawno sam spróbować wymiany w Pluskantor.pl aby się przekonać czy wato bo kursy ma super. Muszę powiedzieć, że się nie zawiodłem, sprawnie, klarownie.

~Facotor8 (11 września 2017 o 22:27)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Unikam kantorów, które zbierają w sieci negatywy od klientów, aczkolwiek nawet te pozytywnie oceniane zawsze muszę wypróbować na paru małych wymianach. W taki sposób bardzo szybko nabrałem zaufania do Amronet i teraz zawsze korzystam kiedy muszę przewalutować środki.

~scubby (8 września 2017 o 20:16)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Opłacalne przewalutowania i komfort znalazłem na Gieldawalut.com. To dopiero druga taka platforma, z której miałem okazję korzystać, ale podoba mi się bardziej od poprzedniej- bankowej.

~fredtter (29 sierpnia 2017 o 22:46)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Ja też korzystałem z Pluskantor.pl , jest bardzo nowoczesny i zarazem praktyczny dzięki temu. Przelewy są szybkie nawet za granicę

~Jarek (25 sierpnia 2017 o 15:34)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Dla mnie na pierwszym miejscu jest Pluskantor.pl. Niezawodny o każdej porze.

~hening (21 sierpnia 2017 o 17:57)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Nie zawsze ilość komentarzy świadczy o jakości usługi, ważne jest raczej co ludzie piszą. A najlepiej sprawdzić kantor samemu. Ja miałem na uwadze Amronet już od paru miesięcy, zanim założyłem konto, zadzwoniłem do firmy, dopytałem, poczytałem. I jestem zadowolony.

~mechanior (12 sierpnia 2017 o 01:18)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Zerknęłam sobie właśnie na stronę Gieldawalut.com. Mam do przewalutowania aktualnie około 4 tys zł na EUR, przeliczyłam jak po ich kursie wyjdzie i nawet nieźle, w stacjonarnym kantorze zdecydowanie mniej się opłaca. Ciekawa tylko jestem jak szybko pójdzie transakcja od momentu mojej wpłaty?

~aleksandra jonek (8 sierpnia 2017 o 20:28)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Najczęściej korzystam z platform, gdzie ze strony użytkowników pojawiają się świetne okazji, np przez Gieldawalut.com parę razy z rzędu ponad 100 zł taniej mi wyszło w stosunku do oferty banku w którym mam konto.

~Grubex (2 sierpnia 2017 o 16:39)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • W niewielu rankingach widuje się cokolwiek o Pluskantor.pl a moim zdaniem warto się nim zainteresować. Ceny mają super i jeszcze 80% rabatu na początku współpracy.

~ScrMisch (14 lipca 2017 o 22:41)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Wybieram zawsze sprawdzone, bezpieczne kantory internetowe, Amronet już parę dobrych lat prosperuje i nie widzę by ktoś narzekał, sam też jestem zadowolony z ich cen i obsługi.

~Miro (12 lipca 2017 o 17:51)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Zainteresowała mnie platforma Gieldawalut.com. Głównie chodzi o atrakcyjne ceny walut:) Nie napotkałam jeszcze zbyt wielu opinii o wymianie walut na giełdzie walut, korzystał ktoś z Was?

~salwa (21 czerwca 2017 o 22:13)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Główna przesłanka przy wyborze kantoru internetowego to dla mnie brak ryzyka, bezpieczeństwo moich pieniędzy. Zdecydowałem się na Amronet, bo ta kwestia jest szczegółowo opisana i przestrzegana.

~cyrius (12 czerwca 2017 o 21:06)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • E-kantory to przynajmniej kilkanaście bardzo zbliżonych do siebie ofert, dlatego nie powinno się patrzeć wyłącznie na kurs. Każdy z nich ma też inne zalety, np. przez Amronet można błyskawicznie przelać EUR za granicę, w mniej niż 20 minut nawet.

~t.l.s. (10 czerwca 2017 o 00:04)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Coraz częściej korzystam z wymiany waluty przez Internet. W Amronet realizują najszybciej i dlatego ostatnio tylko tego kantoru się trzymam.

~karlosse (31 maja 2017 o 21:45)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Mnie zainteresowała platforma www.gieldawalut.com. W porównaniu z bankami rewelacyjna wycena. Co ważne,bazują na bezpiecznej stronie.

~adler198 (17 maja 2017 o 22:04)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Pod pozytywnymi opiniami o Amronet ja również swobodnie mogę się podpisać.

~Assaine (11 maja 2017 o 21:51)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Bazuję raczej na rekomendacjach od zaufanych osób, a nie z Internetu. Amronet polecił mi brat pracujący za granicą i miał rację, że to świetna alternatywa dla zwykłych kantorów.

~bobrowski jacek (31 marca 2017 o 23:35)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Czytałem w necie wiele pozytywów o Amronet. Kursy na stronie też widziałem- naprawę rozsądne.

~gracek (22 marca 2017 o 20:19)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Istotną rolę ogrywa dla mnie to, że Amronet funkcjonuje również w weekendy, a transfer kasy jest naprawdę szybki.

~Pawels (26 lutego 2017 o 19:46)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Porządna firma, fajnie, że w Amronet cały czas coś ulepszają i dają promocję, opcja ekspresowych przelewów EUR pojawiła się niedawno i była mi kilka razy bardzo przydatna.

~mawelon (20 lutego 2017 o 23:13)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Wszyscy polecacie Amronet? Ja tez nie będę gorszy - wymieniam w nim walutę od dawna. Jeszcze mnie nie zawiódł:)

~Jacek (11 lutego 2017 o 10:25)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Nie zaszkodzi spojrzeć na oceny firmy, jeśli znajduje się w rankingu, znaczy że jest znana klientom i nie ma nic do ukrycia. O Amronet mówią dobrze, ja sprawdziłem zakładając konto i dołączam swój pozytyw.

~MiłoszW (5 lutego 2017 o 23:18)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Fajny kantor, chociaż wcale nie szukałam w porównywarce czy rankingu, Amronet polecił mi zaufany kontrahent.

~oginska (11 stycznia 2017 o 22:47)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Posiadam darmowe konto w Amronet. Jest praktyczne, bo wymieniam kiedy chcę, a samo utrzymanie konta nic nie kosztuje. Zwykle wpłacam z Pekao S.A.- mego szybko.

~solveo (6 stycznia 2017 o 01:00)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • W odniesieniu do artykułu, powiem Wam, że z księgowaniem środków bywa różnie, co jest jednak w dużej mierze uzależnione od pracy banków. Najszybciej księguje moim zdaniem Amronet, zwłaszcza gdy ma się konto w banku partnerskim. Można też u nich wymieniać całodobowo, nawet w święta.

~Marc.4 (4 stycznia 2017 o 23:37)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Jeszcze nie korzystałam z e-kantorów, ale mam zamiar. Zaglądałam na stronę Amronet, wydaje mi się bardzo przystępna ta platforma, sporo informacji, wszystko wytłumaczone krok po kroku.

~iloncz (24 grudnia 2016 o 01:10)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Miałam okazję z kilku internetowych kantorów korzystać, wszystkie oferowały lepsze kursy niż na mieście, pod względem funkcjonalnym Amronet mi się spodobał i przy tym zostałam, super są przelewy Target za granicę.

~livinaa7 (30 listopada 2016 o 15:49)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Ok jest Amronet. Najszybszy transfer kasy za granicę, a to się ceni w firmie:)

~degg (13 listopada 2016 o 22:52)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • mnie przekonała oferta KantorEkspert.pl przy stałej współpracy oferują bardzo korzystne rabaty, długo szukałem odpowiedniego kantoru dla swojej firmy i znalazłem polecam wszystkim warto sprawdzić

krzysztof45   (28 września 2016 o 14:15)  
    Oceń komentarz:
    0%
  • Forma wyjątkowo przyjazna, wymieniam bez stresu, ryzyka w dowolnej chwili. Do Amronet niedawno trafiłem z polecenia, wcześniej były bankowe platformy głównie. Niezależna też jednak spisała się świetnie, nawet lepiej niż tamte, bo kursy oferuje na korzystniejszym poziomie.

~dejv (31 lipca 2016 o 22:02)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Zauważyłam, że to kompletna oferta dla klientów biznesowych. Amronet jest doskonale przygotowany do sprawne obsługi firm.

~Małgośka (25 lipca 2016 o 01:10)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Mnie się podoba to, że Amronet jest praktyczny. Firma wzięła pod uwagę m.in. szybkie przelewy i bezpieczeństwo transakcji.

~bil (17 lipca 2016 o 00:47)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Nie korzystałem z bankowych kantorów online, gdyż najpierw porównałem ceny walut. Amronet dopuszcza też negocjowanie kursu, czego w bankach nie ma.

~WOjtek (4 lipca 2016 o 23:49)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Czasem wymieniam przez platformę bankową, jednak coraz częściej są to neutralne serwisy działające identycznie- np. Amronet. Głównie ze względu na korzystniejsze ceny.

~master (30 czerwca 2016 o 09:14)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Warto założyć firmowe konto na Amronet.pl. Jako importer muszę stale wymieniać walutę i zależało mi na tanich transakcjach, Tutaj znalazłem to, czego oczekiwałem.

~aleksander (23 czerwca 2016 o 23:23)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Błyskawicznie zorientowałem się jak to działa i stale już wymieniam przez Internet. Też często w Amronet- szybko, bez kłopotów,oszczędność pieniędzy całkiem spora.

~Kubi (13 czerwca 2016 o 23:13)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Wymiana walut online spodobała mi się od razu, ze względu na oszczędność czasu. Kiedy zauważyłam jednak że są e-kantory dobre i lepsze, zaczęłam szukać takiego, gdzie stale będę realizować transakcje. Zatrzymałam się na Amronet.pl. Świetna współpraca już drugi rok:)

~Kesha (12 czerwca 2016 o 23:01)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Ciekawe statystyki, ja oczekuje na pewno bezpieczeństwa i szybkości. Sam korzystam z kantorweb.pl - Wiele lat na rynku i prędkość transakcji mnie przekonała na stałe ;)

Tomekkk   (19 kwietnia 2016 o 16:11)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Kantory są ostatnio bardzo popularne, jednak najważniejsze jest znalezienie dla siebie rozwiązania, dzięki któremu będzie się w stanie wiele zyskać. Ja inwestuję w mforex.pl.

~saejfkh (17 marca 2016 o 19:40)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Ja wymieniam kasę w Intransfer24.com bo mają aktualnie najlepsze kursy ze wszystkich kantorów internetowych i do tego nie muszę się nigdzie logować. Polecam wszystkim którzy cenią sobie czas wygodę i bezpieczeństwo. Pozdrawiam :D

~Janek33 (1 marca 2016 o 09:08)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Każdy z tych kantorów ma lepsze kursy niż stacjonarne, bez wątpienia, bo z wielu korzystałem. Amronet posiada też jednak kilka innych, przydatnych funkcjonalności, np. automatycznie generowane fv dla firm oraz cash back.

~Mundeo (29 lutego 2016 o 23:02)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Za szybkie przelewy z zagranicy ekspress target wielki plus dla Amronet! Ogólnie maksimum wygody w zakresie wymiany walut.

~łukasz.w (6 lutego 2016 o 13:54)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Fajny system bonusowy polegający na polecaniu kantoru znajomym ma liderwalut.pl. Kiedy rejestruje się nowa osoba i poda kod polecenia od ciebie, to ty dostajesz punkty promocyjne na wymianę co najmniej 1500 jednostek waluty z rabatem -50% marży. Fajna sprawa.

~Aleksis (12 stycznia 2016 o 09:20)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Jestem zadowolona z kantoru w którym wymieniam walutę. Rabat od Amronet dostałam "na start" w promocji dla nowych klientów.

~Martyna33 (18 grudnia 2015 o 21:14)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Na Opineo i w innych rankingach Amronet ma dość dobre opinie, więc sama zdecydowałam się sprawdzić. Transakcje są szybkie i dobry kontakt z obsługą, można nawet przez CHAT porozmawiać. Tak w skrócie: nowoczesny i niedrogi:)

~gośka (11 listopada 2015 o 14:21)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Nie byłem przekonany do kantorów internetowych, ale teraz nie wyobrażam sobie innej metody od kiedy skorzystałem z INTRANSFER24.COM gdzie szybko, łatwo wymieniłem euro i sporo zaoszczędziłem :D Polecam

~Janek (28 sierpnia 2015 o 13:42)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Większość kantorów jest w porządku. U mnie padło na www.kantoria.com - zupełnie bezproblemowe transakcje bez prowizji.

~Kamazeno (3 sierpnia 2015 o 10:39)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Zdecydowanie polecam Amronet.pl Jeśli jeszcze ktoś nie korzystał to polecam sprawdzić. Od ponad roku wymieniam dużo i często i żadnych problemów

~Oli75 (26 lipca 2015 o 16:08)  
    Oceń komentarz:
    50%

Dodaj odpowiedź

podstrony