Artykuł: Spłata kredytu za pomocą kantoru internetowego

• A ja sądzę, że najlepiej wymieniać walutę tam gdzie nie ponosimy kosztu prowizji. Mój typ to Pluskantor.pl , bo i koszt transakcji niewysoki (jest nim wyłącznie spread) i kursy zawsze konkurencyjne.

~irek (4 marca o 21:20)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Patrząc na kursy walut w kantorach internetowych uważam że najkorzystniejsza byłaby wymiana PLN na CHF w Amronet. Zauważyłem również że wyjątkowo atrakcyjne ceny w tym kantorze się utrzymują parę dobrych lat.

~remigusz (3 lutego o 14:06)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Przez ostatnie pół roku co miesiąc na gieldawalut.com kupujemy CHF, wcześniej był inny kantor (z banku zrezygnowaliśmy dość szybko) jednak ten okazał się lepszy pod względem wyceny. Oszczędzaliśmy ok, 60 zł, a teraz dzięki Gieldawalut prawie o 10 zł więcej.

~Natalia (25 stycznia o 22:43)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Nie korzystałam ze społecznościowej wymiany waluty jeszcze, nie wiem jak długo to trwa, a kredyt to zobowiązanie, które musi być spłacane zawsze na czas bo inaczej i tak koszty narosną. Pewność najszybszej wymiany waluty mam w Pluskantor.pl, zlecam i gotowe. A oszczędność jest dość spora, inaczej bym nie kupowała CHF w e-kantorze.

~MariaNna (11 stycznia o 00:56)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Bardzo dobra opcja.

maresk   (20 listopada 2018 o 13:38)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Co myślicie o przewalutowaniach społecznościowych? Czy to też może być sposobem na korzystny zakup franka? W takim wariancie niedawno przewalutowałem sporą sumę PLN na EUR, trochę trzeba było czekać, jednak z racji zysku było warto.

~mKami (16 listopada 2018 o 22:08)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Wygodnie i dużo taniej spłaca się z takich kantorów. Zawsze o te 70-80 zł rata niższa, a to całkiem sporo w obliczu spłacania kredytu w moim przypadku przez jeszcze 12 lat. Ja CHF kupuję przez Pluskantor.pl i też przelew prosto z kantoru idzie, bez zlecenia co prawda, a to dlatego że staram się wybrać dobry moment na przewalutowanie środków. Nawet jak nie mam ich jeszcze wpłaconych do kantoru wymiana jest możliwa dzięki opcji odroczonej płatności.

~blawat (23 października 2018 o 02:42)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Spłata kredytu we frankach przez kantor internetowy to obecnie jedyna sensowna opcja, żeby zbyt dużo nie stracić. Ja korzystam z Cinkciarz.pl. Mam ustawione tam polecenie zapłaty i stałe zlecenie, dzięki czemu nie muszę pamiętać o spłacie raty - samo się spłaca.

~Mordimer (18 października 2018 o 10:25)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Nie wiem czy kogokolwiek jeszcze dziwi to że kredytobiorcy spłacają kredyt przez kantor internetowy. Sam tę metodę na zakup CHF i płacenie w walucie zacząłem stosować kilka lat temu i tak po dziś dzień z Amronet spłacam- opłaca się po prostu. to przecież jasne jak słońce że jak kupisz CHF taniej, a spłacasz w walcie to ,mniej wydajesz.

~kaczur (15 października 2018 o 22:09)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Dorze że ludzie są coraz bardziej świadomi tego, że sami mogą sobie pomóc w obniżeniu rat kredytu walutowego- postępując właśnie tak jak mówicie. Uważam, że opłaca się kupować CHF też przez pluskantor.pl, kursy podobne do innych e-kantorów oferuje ale nie pobiera prowizji.

~rakoczy (24 września 2018 o 14:57)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • U mnie pomocny przy spłacie kredytu jest kantor Gieldawalut. Ma świetne kursy, oszczędzam co miesiąc kilkadziesiąt złotych, dzięki temu, że u nich wymieniam pieniądze. Co ważne, cała wymiana jest bardzo prosta i szybka.

~groglin (20 września 2018 o 12:12)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Ja nawet otrzymałem od banku korespondencję odnośnie oferty preferencyjnego oprocentowania wymiany waluty, z tym że i tak zostałem nadal przy opcji kupowania CHF na platformie kantorowej Amronet. Mimo wszystko taniej mi wychodzi w ten sposób.

~Kazik (4 września 2018 o 00:10)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Współpracując z pluskantor.pl nie ma opcji abym spóźnił się z zapłaceniem raty a tym samym musiał ponieść koszt przewalutowania bankowego. Ten kantor realizuje od razu transakcję, minuta i mogę wysyłać przelew.

~Wred77 (7 sierpnia 2018 o 19:40)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Dla każdego kto ma kredyt we frankach, możliwość samodzielnej wymiany pieniędzy to duża ulga. Wiem, bo sama tak robię. Wymieniam co miesiąc pieniądze na Gieldawalut.com i dopiero potem spłacam ratę. Wychodzi dużo taniej niż gdy bank przelicza po swoim kursie. A kłopotu z tym praktycznie nie ma żadnego, bo przez internet można sobie wymienić o każdej porze dnia i nocy.

~Monari (2 sierpnia 2018 o 19:41)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Metoda znana i sprawdzona, choć znam i takich co nadal wolą aby bank po swojemu działał, czemu szczerze się dziwię. Ja na potrzeby związane z importem odzieży kupuję walutę przez Pluskantor.pl i spojrzałem też a kurs franka nie raz, od razu widać przecież różnicę jak z bankowym porównałem. To chyba najlepszy dowód na to, że bardziej opłaca się spłacać kredyt z pomocą e-kantoru.

~szuwar (26 lipca 2018 o 23:59)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Warto spłacać z kantoru ale z automatycznym zleceniem byłbym ostrożny, tzn. wielkiej wpadki nie będzie tyle tylko że jak samemu się podpatruje kurs można kupić w momencie gdy najbardziej on nam sprzyja. Ja na mail dostaję zresztą newsy od Amronet, więc nawet nie muszę tego pilnować w kantorze, a na pocztę wchodzę kilka razy dziennie.

~TomekRadomek (29 czerwca 2018 o 20:59)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Są usługi gdzie cena nie odzwierciedla jakości. Ja to doskonale dostrzegam od kiedy korzystam z serwis kantorowego online-gieldawalut.com. Dobry kontakt, 10% funkcjonalności i niezawodności platformy a kurs rewelacyjny-trudno zauważyć że się od rynkowego różni, bo trzeba byłoby się skupić na ułamkach grosza, To na pewno lepsze rozwiązanie niż bank jeśli mówimy o przewalutowaniu. Na jakikolwiek cel, choćby na kredyt.

~piotrszaderski (26 czerwca 2018 o 00:50)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • A ja nigdzie nie kupuję franków, bo na szczęście nie muszę. Jedynie GBP na PLN wymieniam przed powrotem do kraju co jakiś czas. Metoda na tańsze przewalutowaia taka jak Wasza w przypadku CHF czyli kantor online, a dokładniej Puskantor.pl. Służy mi i do zakupu waluty i do transferu mój rachunek w kraju.

~Fabian (18 czerwca 2018 o 21:31)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • To tak jak Amronet:) Jestem ich klientem z 4 lata albo i więcej, w kazdym bądź razie spokojnie się spłaca, w ogóle bez stresu o wycenę, przez tyle lat już wiem że zawsze kurs będzie korzystny. Rozliczenia szybkie, fajne rozwiązanie w zasadzie bez względu na cel w jakim się kupuje walutę.

~trefnik (8 czerwca 2018 o 23:58)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Ja od prawie roku na Gieldawalut.com franki kupuję, chociaż nie można niestety ustawić stałego zlecenia żeby szło co miesiąc bez mojej ingerencji, platforma ten drobiazg kursami nadrabia. O stereotypie społecznościowej, długo trwającej wymiany waluty można zapomnieć, giełda posiada funkcjonalność kantoru czyli wariant natychmiastowej wymiany.

~Stelfi (5 czerwca 2018 o 23:06)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Spłaca ktoś może za pośrednictwem Gieldawalut.com? Dzięki takim cenom jak u nich widziałem ostatnio rocznie bym mógł ponad 1300 zł zaoszczędzić. Zależy mi aby kantor był też funkcjonalny, będę wdzięczna za informacje....

~Szuksztel (21 maja 2018 o 13:25)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Najwięcej oszczędności przy zakupie franka mam gdy kupuję przez amronet.pl , ponad 93 zł ostatnio. Warto.

~gralant (15 maja 2018 o 00:24)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Bardo wygodne i jednocześnie korzystne jest spłacanie z Pluskantor.pl. Po zasileniu portfela w kantorze, robię najpierw kalkulatorem waluty symulację wymiany waluty, dzięki temu jestem w stanie więcej zaoszczędzić kupując CHF w najlepszym możliwym momencie- tym bardziej, że zawsze transakcje są zatwierdzane w czasie rzeczywistym (o każdej porze 24/7).

~Witek (11 maja 2018 o 21:24)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Polecam sprawdzić kurs franka w Amronet, , od kiedy znam ten kantor zawsze dają dobre ceny, także dla podreperowania sytuacji myślę, że przyda się splacającym.

~pjetr (28 kwietnia 2018 o 22:41)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Ciągle liczę, że da się coś zrobić aby na dobre uwolnić się od przepłacania całkowicie. Nie czekam jednak całkiem biernie, od roku CHF kupuję na Gieldawalut.com jak poradził mi jeden z klientów mojego komisu, który jak się okazało z tym samym kłopotem się zmaga. Na razie jest taniej o prawie 93 zł miesięcznie.

~symeona (19 kwietnia 2018 o 01:49)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Bardziej realna sprawa niż wygrana w sądzie, skoro nawet sam prezes obrony poszkodowanych przegrał. Jakbym ja miał taki problem to pewnie bym kupował CHF przez Pluskantor.pl. Kupuję tutaj EUR, sporo korzystniej niż w banku, tak samo to się ma do pozostałych walut.

~łolson (8 kwietnia 2018 o 21:17)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Na pewno się zgodzę z tym że trzeba wybrać taki kantor któremu w pełni można zaufać. Moim sprawdzonym miejscem do przewalutowań bezgotówkowych jest Amronet. Nigdy nawet drobnych opóźnień w księgowaniu środków nie było, bezpieczne i szybkie realizacje, oczywiście w dobrej cenie , inaczej bym nie polecał frankowiczom:)

~DJhenrik (12 marca 2018 o 20:57)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Miejsce gdzie wymieniam walutę na jakiś ważny cel musi być pewne, uczciwe. Początkowo miałam dlatego obawy przed korzystaniem z e-kantorów czy platform lecz przepłacanie za CHF w pewnym momencie dosłownie rujnowało mój budżet. Przełamałam się dzięki namowie szwagra i to w sumie on pokazał mi serwis Gieldawalut.com, w tym historię swoich przewalutowań, byłam zaskoczona i spróbowała,. Teraz szczerze polecam i korzystam co miesiąc z Gieldy.

~Kasia Roszko (5 marca 2018 o 23:51)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Myślę, że pluskantor.pl to rzeczywiście dobre miejsce do zakupu CHF oraz spłacania zobowiązania, nie chodzi mi tylko o wycenę franka ale też o czas realizacji wymiany i przelewu. Zawsze priorytetowo, a wiadomo że z płatnościami rat nikt nie chce zwlekać.

~dina1979 (27 lutego 2018 o 22:20)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • To jest możliwość z której może skorzystać każdy kto boryka się ze spłatą kredytu, dlatego polecam, bez skomplikowanych formalności się u nas obeszło, podpisaliśmy aneks i zarejestrowałam się w Pluskantor.pl, dużo korzystniej wycenie CHF niż bank.

~Teadla (14 lutego 2018 o 23:51)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Kantor internetowy jest zawsze dobrą opcją gdy w grę wchodzi przelew w walucie. Platforma Gieldawalut,com realizuje w obrębie calego świata transfery, więc tak samo firmom może się przydać jak i spłacającym zadłużenie.

~Lucyna (29 stycznia 2018 o 21:13)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Rodzice spłacają z Amronet, mile jestem zaskoczony że przekonała ich nowoczesna odsłona kantoru. Bardzo dobrze, ponieważ już raty nie są aż tak wysokie jak były dzięki temu że w kantorze gdy kupują sami kurs CHF jest korzystniejszy. Widać, że to też sprawnie działa bo terminowo wpływają płatności, nie mamy żadnych upomnień już czy windykacji.

~wawrzyszczek (11 stycznia 2018 o 22:52)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Praktycznym kantorem do spłacania kredytu wydaje mi się pluskantor.pl, mocny argument to szybkość przewalutowań i że od razu z kantoru na rachunek kredytowy da się robić przelewy.

~Sosena (11 grudnia 2017 o 21:42)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Kupowałem CHF przez Gieldawalut.com taka platforma online, fajna, wygodna. Nie na spłatę co prawda, jednak bardzo korzystnie.

~konradek (7 grudnia 2017 o 20:03)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Najprostsza opcja aby obniżyć raty. Moje dzięki temu, że CHF kupuję na Amronet.pl są niższe o ponad 95 zł,przelew idzie od razu na konto do spłaty, nie jakimś łańcuszkiem.

~drif (28 listopada 2017 o 22:13)  
    Oceń komentarz:
    50%

Dodaj odpowiedź

podstrony